Balance týčinka mliečna so stéviou bez cukru 35g

0629

Tento produkt viac nie je na skalde

1,70 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Čokolády značky Balance predstavujú zdravú alternatívu k bežným čokoládam plným rafinovaného cukru, mlieka a hydrogenovaných tukov. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej čokolády bez pridaného cukru a sú vhodné nielen pre diabetikov, ale pre všetkých, ktorí sa rozhodli obmedziť príjem cukrov.

V čokoláde nenájdete repný cukor, ani umelé sladidlá typu aspartám, ale len prírodné sladidlá maltitol a laktitol. Tie sa vyznačujú príjemne sladkou chuťou a na rozdiel od umelých sladidiel nepotlačujú pôvodnú arómu a chuť kakaa.

Keď si vychutnávate čokolády Balance, prijímate menej kalórií vďaka nízkoenergetickým sladidlám. Polysacharidy obsahujú približne o 40% menej kalórií než cukor. Čokoláda Balance je vhodná pri diéte založenej na príjme potravín s nižším glykemickým indexom. Maltitol a laktitol sa v organizme štiepia postupne a nezvyšujú prudko hladinu krvného cukru.

Zloženie: kakaové maslo, inulín, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, maltitol, emulgátor: sójový lecitín, sladidlo: glykozidy steviolu, prírodná aróma. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov.


Balance

Belgická výrobňa čokolády Balance patrí medzi značky, ktorá prihliada nielen na chuť ale aj na špecifické požiadavky svojich spotrebiteľov. Balance čokolády a čokoládové tyčinky neobsahujú cukor (prípadne je cukor nahradený prírodným sladidlom- stéviou), čím sa stávajú vhodnou pochutinou pre diabetikov, či zdravo žijúcich ľudí, ktorí si svoj príjem cukru striktne kontrolujú, ale na svoje si prídu všetci milovníci čokolády.


PôvodBelgicko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

1,70 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené