Vernostný program "Wellenmark Bonus Partner"

Wellenmark. Vernostný program v eshope

S vernostným programom získate mnoho výhod!

Ako náš verný zákazník získate mnoho exkluzívnych výhod: pri každom nákupe budete odmenení bonusovými bodami, ktoré môžete premeniť na atraktívne prémie, používať na následné nákupy v predajniach Wellenmark alebo eshope a obdržať jedinečné ponuky a zľavy na produkty.


Zbierajte bonusové body a ušetrite

Za každý Váš nákup a každú objednávku v eshope Wellenmark dostanete odmenu: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod.


Premieňajte ich na atraktívne prémie

Vždy dobrá voľba: Vaše bonusové body môžete pohodlne premeniť na atraktívne prémie a to online alebo v každom obchode Wellenmark. Prehľad o výbere prémií posielame ako newsletter.


Uhraďte Vašu objednávku nazbieranými bodami

Využite Vaše bonusové body na následné nákupy. Za každý bod dostanete 0,05€ zľavu na Váš nákup, čo znamená pre vás 5% spätný bonus za Vaše minulé nákupy!

Otvorte si účet a staňte sa našim verným zákazníkom. Kompletné podmienky vernostného programu vždy nájdete tu.


Otvoriť si účet


Aj v predajniach Wellenmark!


Získajte našu vernostnú kartu 

Získajte Wellenmark Bonus Partner kartu zdarma v kaźdej našej predajne na Slovensku a staňte sa členom vernostného programu.

Zbierajte body s vernostnou kartou

Pri každom použití vernostnej karty v predajniach Wellenmark sa uhradena suma pripočita na Váš účet: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod.  


Čerpajte výhody pri každom nákupe

Čerpanie bodov pri nákupe je jednoduché – v predajniach Wellenmark sa preukážete svojou vernostnou kartou, alebo sa zaregistrujete na eshope a nazbierané body v podobe zľavy Vám odrátame z vášho nákupu.

Požiadajte o vernostnej karte a stante sa našim verným zákazníkom. Kompletné podmienky vernostného programu vždy nájdete tu.


Nájsť naše predajne

Wellenmark. Vernostný program v eshope

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené