Spolupráca pre reklamné agentúry

Ak ste reklamná agentúra a váš klient požiadal o návrh darčekov súvisiacich s delikatesami a potravinami – v tom prípade vás pozývame k spolupráci. Sme pripravení byť vašim dlhodobým dodávateľom a partnerom pre stabilné a vzájomne prospešné vzťahy.

Ako dovozca a distribútor väčšiny našich produktov máme vždy široký výber položiek, ktoré si zaslúžia byť doporučené vášmu klientovi – môžete ich použiť na dosiahnutie najvyššej kvality, luxusné a bezchybne krásne darčeky.

Sme vždy otvorení dialógu – vždy pozorne počúvame našich partnerov, čo zaisťuje individuálny prístup a prispôsobenie podmienok pre spoluprácu. Priebežné podporné informácie, optimálna cena, zľavy a bonusy – to sú len niektoré z výhod spolupráce s Wellenmark.

Koniec koncov, spolupráca s nami tiež znamená jednoduchý a ľahký prístup s dôrazom na detaily vašich požiadaviek, rýchlu kompletizáciu objednávky a optimálne načasovanie dodávky. Všetko, čo zaručuje efektivitu a umožní vám využiť naše know-how pre úspešnú realizáciu veľkých, komplexných a zložitých zákaziek.

Poznáme trh a chápeme potreby zákazníka. Berieme do úvahy vaše pracovné požiadavky a snažíme sa doplniť naše služby radom originálnych výrobkov, ktoré vám pomôžu prevýšiť štandardné metódy a prilákať klienta svojim výrazným obsahom. Zabezpečíme tak, aby vaše dary boli rozpoznateľné a vynikli medzi ostatnými. Nájdeme tie najlepšie možnosti a efektívne riešenia pre akékoľvek, aj tie najšpecifickejšie, úlohy zadané vašim klientom.

Ste pripravení využiť nové možnosti v prospech svojich klientov? Potom je Wellenmark odpoveďou. Sme vašim spoľahlivým a chápajúcim dodávateľom. Vašim ďalším nástrojom pre stabilnú a úspešnú prevádzku. Nástrojom, ktorý vám pomôže realizovať nové plány, nápady a projekty a zároveň vytvárať nové, ziskové a jedinečné riešenia pre vašich klientov. Využite našu výhodnú ponuku.

Naša profesionalita je podporená ratingom A +++ vydanom v roku 2015 ratingovou agentúrou IndexPodnikatela.sk. Ak chcete začať, stačí nám napísať alebo zavolať. Naši manažéri vás prevedú organizáciou práce a oboznámia so špeciálnymi ponukami pre reklamné agentúry.


Naši vážení zákazníci

Wellenmark. Firemný darček
Wellenmark. Firemný darček
Wellenmark. Firemný darček
Wellenmark. Firemný darček
Wellenmark. Firemný darček
Wellenmark. Firemný darček

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené