Podnikajte s Franchisingom

Franšíza Wellenmark je dostupný spôsob ako začať vlastný biznis

Chcete rýchlo rozbehnúť vlastné podnikanie v perspektívnej sfére a získať úspešný biznis s minimálnym vkladom? V takom prípade Vám ponúkame dostupnú franšízu bez viazanosti a so širokou škálou možností.

Franchising s Wellenmark

Wellenmark - to je registrovaná obchodná značka a reťazec darčekových predajní na Slovensku. Je to franchisová obchodná sieť s darčekovymi košmi a predmetmi, čokoládou, luxusným alkoholom, vínami a špecialitami z rôznych kútov Európy.

Sme priamym dovozcom väčšiny produktov a nápojov, ktoré Vám predkladáme a odborníci z našej spoločnosti neustále dávajú pozor na to, aby sa katalóg dopĺňal iba o tovar, po ktorom je dopyt a v najväčšej miere tak spĺňal preferencie spotrebiteľov.

Účelom tohto projektu je ďalšie rozšírenie a rozvoj siete franšízového obchodu, ako vo väčších, tak aj v menších mestách na Slovensku.

Franšíza Wellenmark Vám ponúka možnosť stať sa vlastníkom vlastného biznesu, koncepcia ktorého pracuje rovnako úspešne v ktoromkoľvek meste a spája tak v sebe výhody malého podnikania a franšízového systému, čím mnohonásobne zvyšuje Vaše vyhliadky na úspech.

Už sme získali skúsenosti s vedením franšízovej siete s ohľadom na regionálne odlišnosti . Dnes je obchodovanie so sieťou Wellenmark výhodné vďaka overenému plánu práce, navrhnutému tak, aby minimalizoval všetky Vaše riziká a poskytol Vám tak spoľahlivý nástroj na otvorenie vlastného obchodu.

Wellenmark. Darčekové koše pre firmy
Wellenmark. Darčekové koše pre firmy

Franchising a hlavné výhody

Wellenmark je uznávaná obchodná značka, ktorá obsadila prvé priečky vo výsledkoch internetového vyhľadávania na Slovensku. Každý deň tvrdo pracujeme na jej popularite, podielu na trhu a brilantnom obraze.

Stanete sa sieťovým partnerom a úspech dosiahnete pomocou našich nadobudnutých skúseností a technológií podnikania. Poskytneme Vám náš súčasný obchodný model a Vy na jeho základe vybudujete svoj vlastný biznis, dosiahnete zisk a potešenie z práce.

Základným znakom nášho návrhu je to, že vždy máte možnosť premeniť už existujúci obchod a stať sa tak partnerom siete. Vy sami si formujete sortiment na základe našich katalógov alebo môžete využiť naše hotové riešenia výberu produktov pre obchod Vášho formátu.

Svoj sortiment môžete nezávisle rozširovať – pridávať potravinárske výrobky na úkor ponuky iných dodávateľov alebo pridať iné, nepotravinové, kategórie (šperky a doplnky, módny tovar pre domácnosť, sortiment určený na rekreáciu a rôzne darčekové predmety). Veľké plus je, ak už v týchto kategóriách máte obchodné skúsenosti.

Naši partneri nepotrebujú skladové priestory, rýchle dodanie tovaru nenechá Vaše priestory prázdne. Vy ušetríte na prenájme, čo zvyšuje obrat finančých prostriedkov a návratnosť investícií.

Ak sa Vám páči myšlienka stať sa partnerom siete, jednoducho zanechajte svoju žiadosť na info@wellenmark.sk a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať, aby sme prebrali bližšie podrobnosti a poskytli Vám potrebné referenčné materiály.


Wellenmark fransiza. Stiahnut PDF

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené