O nás

Wellenmark. About Us

Telefónne číslo: 0948 041 143

Darčekové predajne Wellenmark — miesto, kde vznikajú darčeky, obchod pre tých, ktorí si cenia svoj čas a pohodlie. Vytvorili sme ho, aby ste mohli nakúpiť kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností v čo najkratšom čase. Aby ste si vychutnali rozmanité chute dobrôt bez opúšťania domova alebo kancelárie.

Sme tu pre firemných zákazníkov aj jednotlivcov; každého z vás pozývame na fantastickú prehliadku našim virtuálnym výkladom, v ktorom vám predstavujeme obrovskú radu navrhnutých darčekových košov so sladkosťami a maškrtami pre vašich priateľov, príbuzných, nadriadených, kolegov, klientov či obchodných partnerov.

Získajte ručne balené koše s maškrtami exkluzívnych značiek – prekvapíte aj potešíte nimi obdarovaných a umocníte veselú atmosféru oslavy. Ukryté spojenie chutného alkoholu a sladkých maličkostí v sebe správne uchováva dar zmeniť každú slávnosť na neopakovateľné chvíle. Originálny dizajn, vrcholová kvalita každej z ingrediencií, no tiež ich znamenitosť prispievajú k tomu, aby bol váš dar vďačne prijatý a dodal oslave jedinečnú príchuť.

Odborníci našej spoločnosti sa zamerievajú na moderných, štýlových a náročných zákazníkov. Z obrovského množstva toho, čo možno nájsť pod slnkom, získavajú vždy to, čo vy – naši klienti – milujete.

Dizajn každého darčekového koša je nesmierne premyslený a vďaka práci návrhárov a aranžérov sa tak premieňa na neuveriteľné majstrovské dielo. To je príčinou toho, prečo okrem iného dostávate tiež dar s ohromnou dávkou dobrých pocitov. Je nemožné nevšimnúť si ich, keďže vyvolávajú nadšenie a tým vás rozmaznávajú zvnútra.

Presvedčili sme sa, že výber darčeka je zábavný a príjemný, pokiaľ je nakupovací process jednoduchý a zrozumiteľný. Ľahká orientácia na stránke, vysokokvalitné zábery a detailné popisy k obsahu každého z košov presvedčia aj vás, že ktorákoľvek vlastnosť produktu a informácie o výrobcovi budú rýchlym a jednoduchým kliknutím vaše. Potom stačí zvoliť tú najpohodlnejšiu formu platby.

Tu si môžete objednať ručne vyrobený darček, alebo s použitím existujúcej ponuky výrobkov navrhnúť váš vlastný, exkluzívny kôš pre akúkoľvek príležitosť.

Naši manažéri starostlivo navrhnú a zabalia váš darček a kuriér ho doručí k vám domov, prípadne do práce presne včas, aby ste ho bez zaváhania zastihli.

Každý, kto si potrpí na osobný výber a rád cíti nielen chuť, no aj vôňu, povrch a krásu výrobkov, je vítaný v našej predajni na ulici Rovniankova 12 v Bratislave (naše darčekové predajne). Sme vždy pripravení ponúknuť vám presne to, čo hľadáte!

Opakovane sa vracajúci online aj offline zákazníci sú u nás považovaní za pravidelných zákazníkov a preto si môžu vybrať z ponúkaných zliav a výpredajov. Pre viac podrobností, navštíte sekciu “Zľavy a akcie”.

Wellenmark ponúka talent tých najlepších návrhárov, unikátne balenie a nápady pre výzdobu, promptné doručenie v celej Bratislave na ktorúkoľvek adresu a prietrž nekonečne príjemných dojmov z komunikácie s nami!

Kontaktujte nás v prípade požiadavok, návrhov alebo pripomienok na fungovanie nášho online predaja – s vďakou vezmeme na vedomie každý podnet. Vždy nás teší stretávať sa s vami a vidieť vás medzi našimi zákazníkmi.

Dostupné. Rýchle. Prínosné. Pohodlné pre vás. Ktorákoľvek voľba výrobku je dobrou voľbou. Ponúkame len to, čo si zaslúžite. Vychutnajte si pokoj a pohodu, ktorú ponúkame.

Ďakujeme za váš záujem o našu spoločnosť a návštevu predajne. Nahliadnite do katalógu našich produktov — objavíte niečo pre seba, vašich známych aj priateľov na ktorúkoľvek príležitosť v roku.


© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené