Darčekový kôš “Malá princezná”

32,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 32 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 32 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,60 €.


Popis

Víno J.P.Chenet “Cabernet-Syrah — vyvážené červené víno s miernou kyslosťou, vyrobené z odrôd Cabernet Sauvignon (60%) a Syrah (40%), pestovaných na juhu Francúzska, v provincii Languedoc-Rousillon. Cabernet Sauvignon dáva vínu vysoký obsah trieslovín atak nápoj dokonalo dopĺňa pokrmy z duseného alebo grilovaného červeného mäsa, hydiny, jedlá s hubami aj aromatickými tvrdými syrmi.
Objem: 0,25l; Obsah alkoholu: 12,5%; Producent: J.P. Chenet, Francúzsko.

Koňak Delamain XO  jeden z najlepších koňakov na trhu. Je svetlej farby s výrazne hlbokou chuťou, ovocnými tónmi v závere a náznakmi chute sladkého drievka.

Objem: 0,05l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Delamain, Francúzsko.

Koňak Courvoisier VS  koňak s charakteristickou ovocnou chuťou, bohatou vôňou a krátkym, no výrazne intenzívnym záverom.
Objem: 0,05l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Courvoisier, Francúzsko.

Masha horká čokoláda “Pohlazení starých časů” 100g —  chutná belgická čokoláda v milom balení s historickými motívmi – 1 kus

Niederegger marcipánový bochníček “Knusperbrot” 125g — klasická marcipánová plnka s rumom a hrozienkami v mliečnej čokoláde. Perfektne vyvážená sladká, prenikavá a korenistá horkosť — 1 kus.

Jean Brunet terina “Terrine de Canard aux Figues” 90g — kačacia terina s figami. Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičných receptúr, ktoré možno použiť aj na bezlepkovú diétu — 1 balenie.

Lindt guľôčky “Lindor Irish Cream” — s čokoládovými guľôčkami z mlieka a čokolády, ktoré obsahujú jemnú krémovú náplň s prichutou Írskej kavy, si rozhodne vychutnáte rozmanitosť švajčiarskych cukroviniek — 5 kusov.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Výrobca: Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


32,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené