Darčekový kôš “Horúci koktejl”

82,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 82 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 82 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,10 €.


Popis

Martini Extra Dry — najslávnejší a najznámejší talianský suchý vermut, so základom v bielom víne s pridanými výťažkami rôznych rastlín, korenín a byliniek. Bobuľovito- citrusová aróma s korenistým nádychom najlepšie vynikne, keď sa Martini Extra Dry podáva samotné a vychladené. Ideálna voľba k syrom, arašidom a ovocným dezertom.
Objem: 0,75l; Obsah alkoholu: 18%; Producent: Taliansko

Smirnoff Vodka Red Label — trojnásobne destilovaná vodka vzniká pomocou tradičnej metódy desaťnásobnej filtrácie uhlím. Je to jedna zo svetovo najviac predávaných prémiových vodiek. Smirnoff Red Label je veľmi jemná s čistou chuťou a výborne využiteľná aj na prípravu rôznorodých koktejlov.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 37,5%; Producent: Spojené kráľovstvo

Niederegger marcipánové medailóniky s “Taler Kirschbrand” 100g — excelentná kombinácia drevitej chuti schwarzwaldskej čerešňovice, čerešní, krehkého marcipánu a ušľachtilých čokoládových tónov vám dajú chuť harmónie a radosti, ukrytú v každom z desiatich medailónikov — 1 balenie.

Lindt bonboniéra “Hochfein Pralines” 130g — bonbóny s vrstvou bielej, mliečnej alebo horkej švajčiarskej čokolády, ktoré rozjasnia váš deň nejednou kompozíciou starostlivo vyvážených chutí. Núka sa v nich ušľachtilý nugát, marcipán, truffle, mandľový krém aj chrumkavé kúsočky orieškov. Prinášajú nezabudnuteľnú chuť na vysokej majstrovskej úrovni —1 balenie.

Venchi Dark Crema Cacao 100g — pravá extrá horká talianska čokoláda rozplývajúca sa na jazyku naplnená lahodnou krémovou plnkou zo 75%-nej čokolády. Jemnosť a sila prvej talianskej čokolády sa spojili, aby Vám pripavili jedinečný chuťový pôžitok — 1 kus.

Creation 70% Cherry & Chili 150g — stelesnenie iskrivej chuti kyslých višní a pálivého chilli v horkom kakaovom základe vytovrené najpovolanejšími majstrami čokolády Lindt. Ostrosť a jemnosť sa tu spájajú v dokonalej rovnováhe tak, ako v žiadnej inej čokoláde — 1 balenie.

Venchi Cigar Aromatico 100g — čokoládové cigary patria do storočnej tradície Venchi. Venchi Cigar Aromatico je extra tmavá kakaová pasta s dvojitou vrstvou čistej čokolády. Venchi "Cacao Aromatico" cigary  sú známe ako najkvalitnejšie, rovnako ako klasické cigary z karibského ostrova s rovnakým názvom. Sú ručne vyrábané a balené v modernom prostredí s vášňou a odhodlaním — 1 kus.

Loreto Papričky Piri- Piri 142g — malé pálivé papričky v slanom náleve vhodné na prípravu rôznych jedál ako sú zaujímavé marinády či omáčky — 1 balenie.

Mogyi pražené slané pistácie 60g — nelúpané pistácie so soľou — 1 balenie.

Iberitos španielske paštéty 3x25g — balenie troch lahodných španielskych paštétových krémov rôznych príchutí - šunkový krém z yorskej šunky, krém zo sušenej šunky a iberská paštéta s vinom Pedro Ximenez prinesú kúsok Španielska aj k vám domov — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlatom obale ukrývajú vo vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 1 kus.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Výrobca: Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


82,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené