Darčekový kôš “Knieža Ján”

39,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 39 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 39 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,95 €.


Vodka Sobieski Diamond —táto poľská vodka je vyrobená zo 100% raže Dankowski a je známa svojou čistou chuťou. Sobieski Diamond Vodka má výraznú chuť obilia a je ideálna na samostatné pitie alebo do koktailov. Najlepšie chutí vychladená.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 37,5%; Producent: Sobieski, Poľsko

Whisky Jim Beam Whisky —whisky zo štátu Kentucky je mimoriadne ľahká a delikátna, so silnou príchuťou vanilky a karamelu, prekvapivo dlhé a intenzívne doznievanie chuti na podnebí.
Objem: 0,05l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Jim Beam, USA

Lindt Creation plnená pistáciová čokoláda “Pistachio Delight” 150g — chutná čokoláda s rafinovanou chuťou pistácií, zahalených v horkej čokoláde s omamne intenzívnou arómou — 1 kus.

Jules Destrooper sušienky “Almond Thins” 67g — belgické maslové sušienky s kúskami mandlí — 1 balenie

Mogyi pražené slané kešu 70g1 balenie.

Riston čierny čaj 50g — anglický poricovaný čierny čaj — 1 balenie.

Don Gastronom „Hierbas“ paté 100g — španielské mäsové paté z bravčového mäsa a zmesi byliniek — 1 kus.

Virginia jemné sušienky s medom bez lepku 120g — zdravá pochúťka v podobe sušienok, bez lepku, konzervantov, farbív či palmového oleja. Skúskami lahodnej čokolády a sladené medom — 1 balenie.

Papagena "Waferballs Coconut" 120g — oblátka plnená kokosovým krémom a obalená v kokose — 1 balenie.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.

Venchi talianske bonbóny „Orange in Black“ — čokoládové bonbóny s vrstvou tmavej 75%–nej čokolády s lahodnou pomarančovou náplňou — 2 kusy.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


39,50 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené