Darčekový kôš “Ružová orchidea”

64,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 64 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 64 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,20 €.


Popis

Darčekový kôš obsahuje:

Likér Bols “Raspberry” — zamatovo jemný likér na základe destilátu s dotykom prírodnej malinovej šťavy. Jeho chuť vás prekvapí, či už ho budete piť samotný alebo ako ingredienciu v niektorom z množstva možných kombinácií rozličných koktailov.
Objem: 0.7L, Obsah alkoholu: 17%; Producent: Lucas Bols BV, Holandsko.

Niederegger marcipánové medailóniky s “Taler Kirschbrand” 100g — excelentná kombinácia drevitej chuti schwarzwaldskej čerešňovice, čerešní, krehkého marcipánu a ušľachtilých čokoládových tónov vám dajú chuť harmónie a radosti, ukrytú v každom z desiatich medailónikov - 1 balenie.

J. Destrooper sušienky “Raspberry Thins” 100g — belgické maslové sušienky s kúskami malín – 1 balenie.

Niederegger marcipánový bochníček “Schwarzbrot” 48g — marcipánový bochníček zahalený horkou čokoládou s klasickou marcipánovou plnkou – 1 kus.

Jean Bruent “Terrine de Campagne” 90g — farmárska terina od Jean Brunet je jednou zo základných terin a je zaujímavá nielen ako desiata. Pri výrobe používá tradičné metódy bez prídavku farbiv, konzervantov a emulgátorov, totiž bez Ečok – 1 balenie.

Meridiani ovocný sypaný čaj “Rosso Di Sera” 100g — večer červený, ráno šedé. Dva symboly jedného krásneho dňa. Táto šálka s tónom červenej zmetie všetky starosti dňa a bude dobrým znamením na nasledujúci deň – 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Amarena Cherry” 40g — v tmavej čokoláde celomáčaná tyčinka s nezameniteľným spojením mandlí a horkého bitteru Amarena Cherry s chuťou višní a štipkou alkoholu – 1 kus.

Meridiani ovocný sypaný čaj “Profumo Di Bosco” 40g — praktické cestovné balenie čaju, ktorý vás vďaka tomuto malému listovému vzhľadu môže neprestajne sprevádzať po vašich dlhších, ale aj kratších pracovných cestách, výletoch, návštevách a pod – 1 balenie.

Niederegger mini pralinky “Fruchtige Viefalt” 112g — pralinky s horkou a mliečnou čokoládou a prichuťou ovoica – 1 balenie.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Výrobca: Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


64,50 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené