Darčekový kôš “Biela orchidea”

64,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 64 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 64 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,20 €.


Popis

Darčekový kôš obsahuje:

Likér Bottega “Raspberry” — nádherne krémový likér s hodvábnou textúrou. Podstatnou pre jej jemnú chuť je kombinácia bielej čokolády s talianskou grappou. Nápoj je príznačný malinovými tónmi, ktoré mu dodávajú sviežosť a zaisťujú lahodnosť.
Objem: 0.5l; Obsah alkoholu: 15%; Producent: Distilleria Bottega, Taliansko.

Likér Malibu— je tradične destilovaný karibský biely rum z Barbadosu, ktorý obsahuje trstinový cukor a kokos. Vďaka tejto zmesi má nenapodobiteľnú sladko kokosovú chuť.
Objem: 0,05l; Obsah alkoholu: 21%; Producent: Barbados.

J. Destrooper sušienky “Raspberry Thins” 100g—  jemne krehké belgické sušienky s malinami. Sú to sušienky nesmierne chutné a zároveň elegantné. Ich lahodná vôňa a ohromujúca chuť s jemne korenistým nádychom a primeranou sladkosťou je novým štandardom súčasných príchutí tejto kolekcie chrumkavých pochúťok s osviežujúcim ovocným nádychom – 1 balenie.

Lindt Creation plnená malinová čokoláda “Raspberry Dreams” 150g — chutná čokoláda s rafinovanou sladkosťou malín, zahalených v horkej čokoláde s omamne intenzívnou arómou, odkazuje na jeden z obľúbených dezertov, preferovaných milovníkmi poctivej kulinárie – 1 kus.

Lindt guľôčky “Lindor Strawberry Cream” 200g — s čokoládovými guľôčkami z mlieka a bielej čokolády, ktoré obsahujú jemnú krémovó jahodovú náplň, si rozhodne vychutnáte rozmanitosť švajčiarskych cukroviniek – 1 balenie.

Terina Jean Brunet “Mousse De Foie” 90g — pečeňová pena s bylinkami – 1 kus.

Čaj SebaSTea "Cherry Cosmo" 100g — čaj rooibos s kúskami ovocia a vôňou čerešní – 1 balenie.

Papagena "Waferballs Strawberry" 120g — oblátka plnená jahodovým krémom obalená v kokose – 1 balenie.

Lindt bonbóny “Fioretto Marzipan” — jemná marcipánová náplň, zaliata vo švajčiarskej čokoláde s chrumkavými kúskami burizónov a pražených lieskovcov – 4 kúsky.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Výrobca: Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


64,50 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené