Darčekový kôš “Limetková Bossa Nova”

74,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 74 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 74 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,70 €.


Popis

Whisky “Ballantine's Brasil”— osviežujúcý a moderný destilát zo zmesi zrelej škótskej whisky, s nerušivými tónmi brazílskej limety a vanilky. Hlavná charakteristika škótskej, zahalená do úplne novej kombinácie; okamžite po naliatí ucítite krémové tóny vanilky, ktoré náhle prechádzajú do korenistých odtieňov limety a citróna, tvoriacich spoločne sladkú chuť, aká si vás pri vychutnávaní tejto nádhery podmaní.
Objem: 0.7l, Obsah alkoholu: 35%; Producent: Škótsko.

Fever-Tree osviežujúci nápoj “Premium Ginger Ale” — vďaka zmesi exotických zázvorov a pramenitej vody, má Ginger Ale autentickú osviežujúcu chuť a arómu dokonale vyváženú pre miešanie s whisky.
Objem: 0.2l, Producent: Anglicko.

Niederegger marcipánové medailóniky “Taler Orangen” 100g — excelentná kombinácia pomarančového likéru, pomaranča, krehkého marcipánu a ušľachtilých čokoládových tónov vám dajú chuť harmónie a radosti, ukrytú v každom z desiatich medailónikov - 1 balenie.

Niederegger bonboniéra “Fineste Pralinen” 120g — jemné tóny pražených lieskovcov pekne dopĺňajú smotanovú chuť s hrejivými tónmi kakaa, vytvárajúc spolu sýtu a nezameniteľnú lahodnosť krémového nugátu, schovaného v krásnom modernom balení – 1 balenie.

Venchi biela čokoláda “Salato Bianco” 100g — biela čokoláda Venchi vás pozýva do jedinečnej, nekompromisnej a tak trochu divokej chuti, ktorá vytvára ušľachtilú kompozíciu, ukrývajúcu rovnováhu medzi protikladnou sladkosťou vanilky a slanosťou orieškov. Táto kombinácia je doplnená postupne sa striedajúcimi orieškovými príchuťami, tvoriacimi celú škálu nezamenitľných chuťových kombinácií a poznatkov – 1 kus.

Čaj Meridiani “Limoni Di Sicilia” 40g — silná chuť a kyslý citrón, zdobený jemnými tónmi vanliky. Vynikajúci a osviežujúci v lete, ale sladký a zamatový aj počas zimných dní – 1 balenie.

Niederegger smotanovo-čokoládový nugát “Nougat Sahne” 50g — jemné tóny pražených lieskovcov pekne dopĺňajú smotanovú chuť s hrejivými tónmi kakaa, vytvárajúc spolu sýtu a nezameniteľnú lahodnosť krémového nugátu, schovaného v krásnom modernom balení – 1 balenie.

La Chinata pasta “Pate de Aceitunas y Almendras” 180g – španielska pasta z olív, mandlí a olivového oleja – 1 balenie.

Jean Brunet terina “Terrine de Canard au Gingembre” 90g — kačacia terina so zázvorom. Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičních receptúr, ktoré možno použiť i na bezlepkovú diétu – 1 balenie.

Feiny Biscuits sušienky “Mini Sandwich Vanilla” 180g — chrumkavé keksíčky s lahodnými tónmi vanilky – 1 balenie.

Lindt guľôčky “Lindor Caramel” — s čokoládovými guľôčkami z mlieka, ktoré obsahujú jemnú karamelovú náplň, si rozhodne vychutnáte rozmanitosť švajčiarskych cukroviniek – 4 kúsky.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Výrobca: Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


74,50 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené