Darčeková krabica "Timber"

59,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 59 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 59 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,95 €.


Whisky Bushmils — jedinečná whiskey, ktorá vznikla kombináciu najlepších sladových a obilných whiskey Írska a niekoľko rokov zrela v dubových sudoch
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Old Bushmills Distillery, Írsko.

Venchi mliečna čokoláda s celými lieskovcami 100g — vysokokvalitná talianska mliečna čokoláda z s ručne zbieranými lieskovcami z Piedmontu, ktoré zaručujú nezameniteľnú chuť a zdobia toto čokoládové veľdielo — 1 kus.

Don Gastronom Tapenáda „Aceituna Negra“ 115g — olivové paté z čiernych olív Cuquillo ako populárne jedlo pochádzajúce zo stredomorských oblastí. Zachutí ako nátierka na hrianke, omáčka na cestoviny alebo súčasť mäsových pokrmov — 1 balenie.

Don Gastronom Tapenáda „Aceituna Verda“ 115g — olivové paté zo zelených olív Manzanilla ako populárne jedlo pochádzajúce zo stredomorských oblastí. Zachutí ako nátierka na hrianke, omáčka na cestoviny alebo súčasť mäsových pokrmov — 1 balenie.

Don Gastronom „Faisan“ paté 100g — španielske paté z bažantieho mäsa s hľuzovkou — 1 balenie.

Almito huby nakladané v rastlinnom oleji 280g — chutná rôznorodá zmes marinovaných húb  v rastlinnom oleji so zmesou korenia — 1 balenie.

Mogyi pražené slané kešu 70g1 balenie.

Don Gastronom olivový olej s rozmarínom 250ml — španielsky olivový olej ochutený rozmarínom. Vašim pokrmom dodá výbornú chuť — 1 kus.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

59,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené