Darčeková krabica "Čaro chvíle"

89,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 89 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 89 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,45 €.


Rum Flor De Cana Gran Reserva 7YO — destiluje sa z melasy a pomalé a chladné zrenie má za následok dokonalú vyváženosť. Vynikajúci destilát s jemnou chuťou s náznakom karamelu a pražených orieškov.

Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Flor de Cana, Nikaragua.

Venchi výber praliniek 105g — luxusné bonbóny, plné lieskových orieškov, mandlí a pistácií, zaliate v talianskej horkej, mliečnej a bielej čokoláde. Drobný kaleidoskop unikátnej chuti Venchi — 1 balenie.

Venchi čokoládový krém „Suprema White“ 250g —  taliansky krém z bielej čokolády na základe olivového oleja — 1 kus.

Venchi „Frutti di Bosco“ 100g — lesné ovocie v horkej čokoláde od talianskych majstrov — 1 balenie.

Don Gastronom „Ciervo“ paté 100g — španielske paté z jelenieho mäsa s prídavkom španielského vín Pedro Ximenez — 1 balenie.

Don Gastronom Tapenáda „Aceituna Negra“ 115g — olivové paté z čiernych olív Cuquillo ako populárne jedlo pochádzajúce zo stredomorských oblastí. Zachutí ako nátierka na hrianke, omáčka na cestoviny alebo súčasť mäsových pokrmov — 1 balenie.

Venchi talianske bonbóny „Coco in Black“ — čokoládové bonbóny z tmavej čokolády s kokosovou náplňou — 3 kusy.

Venchi talianske bonbóny „Orange in Black“ — čokoládové bonbóny z horkej čokolády s pomarančovou náplňou — 3 kusy.

Venchi talianske bonbóny „Cherry in Black“ — čokoládové bonbóny s jemnou škrupinou tmavej čokolády a sviežou čerešňovou náplňou — 3 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


89,90 €

vrátane DPH

6 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené