Darčeková krabica "Diamond"

45,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 45 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 45 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,25 €.


Vodka Sobieski Diamond — táto poľská vodka je vyrobená zo 100% pšenice a je známa svojou čistou chuťou. Sobieski Diamond Vodka má výraznú chuť obilia a je ideálna na samostatné pitie alebo do koktailov. Najlepšie chutí vychladená.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 37,5%; Producent: Sobieski, Poľsko

Balance horká čokoláda “Blueberry and Strawberry” 85g — mliečna belgická čokoláda bez cukru, s čučoriedkami a jahodami, sladená stéviou — 1 kus.

Mogyi pražené slané pistácie 60g — nelúpané pistácie so soľou — 1 balenie.

Mogyi pražené slané arašidy 70g — chutné pražené arašidy so soľou — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 2 kusy.

Loreto olivy zelené bez kôstky 142ml — španielske olivy extra kvality — 1 balenie.

Encona thaiská sladká chilli omáčka 142ml — preskúmajte chuť ďalekého východu s omáčkou Encona Thai Sweet Chilli. Podľa klasického thajského receptu kombinuje autentickú zmes chilli, cesnaku a limetovej šťavy — 1 kus.

Don Gastronom „Picante Iberian“ paté 100g — španielske paté z jemného mäsa plemena „Iberské prasa“ a pikantných paprík — 1 balenie.

Almito paradajky nakladané v rastlinnom oleji 280g — sušené paradajky v rastlinnom oleji — 1 balenie.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholVodka

45,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené