Darčeková krabica "Loch Lomond"

69,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Whisky Loch Lomond — elegantná, bohatá obilná škótska whisky Loch Lomond Single Grain sa vyznačuje charakteristickým jemným buketom s náznakmi zrelého ovocia, krémovej vanilky a atraktívnej citrusovej poznámky. Nesie dobre štruktúrovanú chuť s vynikajúcou rovnováhou a výrazným znením zrelého ovocia, dubu, vanilky a korenia s povzbudzujúcimi odtieňmi zázvoru.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 46%; Producent: Loch Lomond, Škótsko.

Jack Daniel´s omáčka „Hot Chilli“ 260g — pálivá Jack Daniel´s omáčka pripravovaná z whisky je skvelým doplnkom každého grilovania — 1 kus.

Venchi „Cuba Croccante Nougatine“ 100g — na prvý pohľad cigara, no vo vnútri prekvapenie v podobe lahodnej talianskej horkej čokolády s krémovou kakaovou plnkou a karamelizovanými lieskovcami. Poteší všetkých milovníkov kvalitnej čokolády — 1 kus.

Don Gastronom „Picante Iberian“ paté 100g — španielske paté z jemného mäsa plemena „Iberské prasa“ a pikantných paprík — 1 balenie.

Ole Olives „Cocktail Olive Mediterranean“ 350g — španielska zmes olív, uhoriek, cibuľky a červenej papriky. Výborná voľba pre prípravu jednohubiek alebo ako súčasť chutných šalátov — 1 balenie.

Lindt čokoláda „Cognac“ 100g — spojenie znamenitej čokolády Lindt s výnimočnými kvalitami koňaku je zárukou neopakovateľného chuťového zážitku — 1 kus.

Niederegger pralinky „Black and White“ 100g — špičkový marcipán spoločnosti Niederegger zmiešaný s kúskami tmavej alebo bielej čokolády a zaliaty horkou čokoládou — 1 balenie.

Don Gastronom Tapenáda „Aceituna Negra“ 115g — olivové paté z čiernych olív Cuquillo ako populárne jedlo pochádzajúce zo stredomorských oblastí. Zachutí ako nátierka na hrianke, omáčka na cestoviny alebo súčasť mäsových pokrmov — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlatom obale ukrývajú vo vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 2 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

69,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené