Nové Vodka Absolut Elyx 42,3% 0,7l

Vodka Absolut Elyx 42,3% 0,7l

2451

45,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 45 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 45 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,25 €.


Absolut Elyx je veľmi rafinovaná vodka, ktorá bola vyrobená s vášňou. Destiluje sa v medených destilačných prístrojoch a je vyrobená z ozimnej pšenice zozbieranej na švédskej Rabelöf Estate farme, ktorá sa datuje od roku 1408. Vodka Elyx má podobné vlastnosti ako originál Absolut, v ktorej dominuje chuťový profil pšenice.

Elyx má navyše citrusovejšie tóny grapefruitu, hodvábnu textúru s náznakom korenia a hladký, čistý záver. Je to vynikajúca vodka, takže ju odporúčame piť čistú s ľadom, alebo sa držať iba jednoduchých kokteilov, napríklad s martini.


Absolut

Absolut Vodka má vedúcu pozíciu vo výrobe prémiovej vodky. Absolut ponúka pravú chuť vodky v čistej forme alebo v obľúbených príchutiach vyrábaných z čisto prírodných ingrediencií. Absolut vodku je možné nájsť v rôznych kútoch sveta, no jej pôvod je v malej dedinke Åhus v južnom Švédsku, kde sa pestuje tvrdá ozimná pšenica- základ pre výrobu tejto vodky. Okrem pšenice z tejto oblasti pochádza aj voda z miestnych hlbokých vôd a prebieha tu aj samotná destilácia. Fakt, že Absolut vodka pochádza každou svojou súčasťou z jedného a toho istého miesta, jej pridáva na originalite a zaručuje charakteristickú chuť a vôňu v každom dúšku.


PôvodŠvédsko
Alkohol42,3%

45,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené