Darčeková krabica "Večerné zore"

95,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 95 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 95 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,75 €.


Whisky GlenDronach 8YO — zreje najmenej 8 rokov v kombinácii najlepších sudov po bourbone a sherry, čo umožňuje vytvoriť whisky s originálnou kombináciou sladkých olejnatých a korenistých sherry tónov v aróme a chuti.
Objem: 0,7L; Obsah alkoholu: 46%; Producent: GlenDronach, Škótsko.

Venchi Torrone „Cuba Rhum“ 200g — talianska nugátová tyčinka s obsahom lieskových orechov a lahodnou rumovou náplňou z pravého kubánskeho rumu. Harmónia chutí v každom súste! — 1 kus.

Niederegger marcipánový bochník „ Double Chocolate“ — čokoládový marcipán s čokoládovou náplňou — 1 kus.

Venchi čokoládový krém „Suprema Fondente“ 250g — taliansky krém z lieskových orechov a vysokokvalitnej horkej čokolády na základe olivového oleja — 1 kus.

Don Gastronom Tapenáda „Aceituna Negra“ 115g — olivové paté z čiernych olív Cuquillo ako populárne jedlo pochádzajúce zo stredomorských oblastí. Zachutí ako nátierka na hrianke, omáčka na cestoviny alebo súčasť mäsových pokrmov — 1 balenie.

Virginia talianske „Tartuffo Gianduja“ 180g — tradičné talianske truffle pripravené z mliečnej čokolády, gianduje a lieskových orieškov vás očarí svojou jemnou štruktúrou a lahodnou chuťou typickou pre talianske delikatesy — 1 balenie.

Venchi „Frutti di Bosco“ 100g — lesné ovocie v horkej čokoláde od talianskych majstrov — 1 balenie.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

95,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené