Darčeková krabica "Škótsky námorník"

89,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 89 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 89 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,45 €.


Whisky Glenlivet Founders Reserve 12YO — Founder's Reserve nahradila 12 ročnú The Glenlivet whisky aj napriek počiatočnej iniciatíve, že ostanú v ponuke obidve. Jej chuť je ovocná, potom sladká viac do tónov karamelky, ucítite dotyk anízu, mliečnej čokolády, koláča a sladkého hrachu
Objem: 0,7L; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Glenlivet, Škótsko.

Lyra dražé „Maximum Hazelnuts Caramel“ 200g — chutné čerstvé pražené lieskové oriešky v nugáte a slanom karameli — 1 balenie.

Don Gastronom „Ciervo“ paté 100g — španielske paté z jelenieho mäsa s prídavkom španielského vína Pedro Ximenez — 1 balenie.

Venchi čokoláda „Crema Cocco“ 100g — talianska horká čokoláda s jemnou kokosovou náplňou — 1 kus.

Venchi bonbóny „Cubotto Chocaviar Creme Sablee“ — dvojitá vrstva Cuor di Cacao čokolády s chrumkavými oblátkami bez lepku a jemnou smotanou s korenistou a vanilkovou arómou zázvoru a kandizovanej rebarbory, obalená vo Venezuelskej mliečnej čokoláde — 2 kusy.

Virginia mäkké čučoriedkové amaretti 140g — tradičné talianske pečivo pripravované z marhuľových jadier a vaječných bielkov s jemnou štruktúrou doplnené o príchuť sladkej čučoriedky — 1 balenie.

Don Gastronom „Faisan“ paté 100g — španielske paté z bažantieho mäsa s hľuzovkou — 1 balenie.

Don Gastronom „Choc Choc Plums“ 120g — sušené slivky v horkej čokoláde — 1 kus.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

89,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené