Darčeková krabica "Víkend "

49,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 49 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 49 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,45 €.


Pivo Westmalle Trappist Tripel — trapistické svetlé pivo s výrazne sladovovou chuťou, doplnenou o chuť chmeľu a nádychom pomarančovej kôry so stopami bylinnej chuti.

Objem: 0,33l; Obsah alkoholu: 9,5%; Producent: Westmalle, Belgicko.

Barbar Bok medový silný ale — tmavé medové pivo varené z vody z artézskej studne s použitím tmavého praženého sladu poteší každého pivného gurmána svojou sladovou a medovou chuťou.

Objem: 0,33l; Obsah alkoholu: 8,5%; Producent: Barbar Bok, Belgicko.

Pivo Chimay Rouge Bruin — trapistické pivo so zahmlenou, sýtou medenou farbou a ľahkou ovocnou arómou s nádychom marhule a čiernych ríbezlí.

Objem: 0,33L; Obsah alkoholu: 7%; Producent: Chimay, Belgicko.

Rochefort Trappistes 8 silný ale — pre toto pivo je typická tmavohnedá, celkom nepriehľadná farba a hustá pomaly opadávajúca pena a výrazná vôňu. V chuti cítiť tmavé ovocie, ľahko čokoládu, hrozienka a karamel, doznievanie je dlhé hrejivé a sladké.

Objem: 0,33L; Obsah alkoholu: 9,2%; Producent: Rochefort Brewery, Belgicko.

Avon&Ragobert poľovnícke trio terín 225g — darčekový set Avon&Ragobert poľovnícke trio terín -kačacia, kančia a srnčia terina — 1 balenie.

Kostelecké Uzeniny „Snaq so syrom“ 60g — mini salámky v praktickom balení, ktoré sa hravo zmestí do vrecka a bude sprevádzať na cestách. Kvalitné bravčové mäso v spojení s chuťou syra tvoria neodolateľnú kombináciu — 1 balenie.

Ole Olives „Cocktail Olive Mediterranean“ 350g — španielska zmes olív, uhoriek, cibuľky a červenej papriky. Výborná voľba pre prípravu jednohubiek alebo ako súčasť chutných šalátov — 1 balenie.

Mogyi pražené slané arašidy 70g — chutné pražené arašidy so soľou — 1 balenie.

Mogyi pražené slané pistácie 60g — nelúpané pistácie so soľou — 1 balenie.

Virginia Amaretti Catering — jemné tradičné talianske pečivo pripravené z marhuľových jadier a vaječných bielkov  s kúskami kandizovaného ovocia — 2 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholPivo

49,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené