Darčekový kôš “Drevorubač Jack”

69,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Whisky Jack Daniel's — Jack Daniels Old No. 7 je obľúbenou značkou americkej whisky, vyrábanej z kukurice, jačmeňa a raže, niekoľkonásobne filtrovanej cez uhlie, čím táto whisky získava svoju charakteristickú mäkkosť.
Objem: 0,7l; Obsah akohlu: 40%; Producent: USA.

Nannerl alpský šnaps “Marillenschnaps” — tradičný alpský šnaps s chuťou marhúľ
Objem: 0,04l; Obsah alkoholu: 38%; Producent: Rakúsko.

Stiratini krekry “Olivový olej a rozmarín” 250g — talianske slané chrumkavé krekry s príchuťou olivového oleja a rozmarínu — 1 balenie.

Stiratini talianske grissini s olivovým olejom 250g — jemné chrumkavé tyčinky z Talianska s olivovým olejom — 1 balenie.

Avon&Ragobert „Sedliacke trio terín“ 234g — darčekový set Avon&Ragobert Sedliacke trio farmárskych terín z bravčového, kačacieho a husacieho mäsa — 1 balenie.

Starbrook belgická čokoláda “Milk” 100g — tabuľka pravej Belgickej mliečnej čokolády, všetko, čo potrebujete pre dokonalý pôžitok — 1 kus.

Magnum Classic biela čokoláda 90g — krehká a na jazyku sa rozplývajúca horká čokoláda s drobnými kakaovými kúskami, pre jedinečný chuťový zážitok v každom súste — 1 balenie.

Venchi Cremino tyčinka s giandujou a mandľovou pastou 80g — krémová gianduja v kombinácií s jemnou mandľovou pastou vám doprajú dokonalý gurmánsky zážitok — 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Classic Zartbitter” 40g — celomáčaná čokoládová tyčinka s nezameniteľným spojením mandlí a horkej čokolády — 1 kus.

Loretto olivy zelené bez kôstky 142ml — španielske olivy extra kvality — 1 balenie.

Don Gastronom „Hierbas“ paté 100g — španielské mäsové paté z bravčového mäsa a zmesi byliniek — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

69,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené