Darčekový kôš “Poľovnícky”

69,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Whisky Tullamore Dew — je pravá írska whisky , ktorá je obľúbená najmä pre svoju príjemnú, ľahkú vôňu a chuť s ovocnými a drevitými tónmi. Jej základná zmes je pomerne citrónová a korenistá. Výnimočnú chuť získava vďaka trojnásobnej destilácii.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Írsko.

Likér Jagermeister — bylinný likér so silnou, výraznou vôňou, citlivo vyváženou horkosladkou chuťou a príslovečne priaznivými účinkami na tráviacu sústavu. Vyrába sa podľa tajnej pôvodnej receptúry maceráciou 56 druhov korienkov, bylín a ďalších prírodných zdrojov.
Objem: 0,04l; Obsah alkoholu: 35%; Producent: Nemecko.

Fever-Tree osviežujúci nápoj “Premium Ginger Ale” — vďaka zmesi exotických zázvorov a pramenitej vody, má Ginger Ale autentickú osviežujúcu chuť a arómu dokonale vyváženú pre miešanie s whisky.
Objem: 0,2l; Producent: Anglicko.

Maitre Truffout výber belgických praliniek 200g — široká paleta krémových praliniek z kvalitnej belgickej čokolády, v ktorej si každý nájde tú svoju obľúbenú príchuť — 1 balenie.

Venchi horká čokoláda s celými lieskovcami „Nocciolata Fondente“100g — horká čokoláda Venchi s lieskovými orieškami – vysoká kvalita talianskej horkej čokolády, obsahujúcej 56% kakaa a ručne zbierané lieskovce z Piedmontu, ktoré zaručujú nezameniteľnú chuť a zdobia toto čokoládové veľdielo — 1 kus.

Mogyi pražené slané kešu 70g 1 balenie.

Loreto olivy zelené bez kôstky 142ml — španielske olivy extra kvality  — 1 balenie.

Mackays džem „Ginger Preserve“ 340g — originálny škótsky zázvorový džem s jedinečnou chuťou — 1 kus.

Willie´s Cacao čokoláda “ Cacao Colombian Gold 88% ” 50g — čokoláda s vysokým obsahom kvalitného kakaa, 88%, pochádzajúceho z bôbov Trinitario z pohraničnej džungle medzi Venezuelou a Kolumbiou. Vychutnajte si ten pravý čokoládový zážitok a naozajstnú chuť kakaa — 1 kus.

Don Gastronom „Boletus“ paté 100g — španielske hríbovo- syrové paté, ktoré príjemné doplní slané krekry alebo pečivo — 1 balenie.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády — 1 kus.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

69,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené