Darčeková krabica "Pri mori"

99,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 99 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 99 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,95 €.


Vodka Grey Goose 40% 1l — jedna z originálnych superprémiových vodiek, ktorá je vyrábaná a fľaškovanie vo francúzskom Cognacu. Spôsob destilácie je tzv. Pot Still a filtruje sa cez aktívne uhlie. Oplýva ľahko dymovou arómou s náznakom mäty a obilia.
Objem: 1L; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Grey Goose, Francúzsko.

Niederegger pralinky „Black and White“ 100g — špičkový marcipán spoločnosti Niederegger zmiešaný s kúskami tmavej alebo bielej čokolády a zaliaty horkou čokoládou — 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Classic Vollmilch” 40g — celomáčaná čokoládová tyčinka s nezameniteľným spojením mandlí a mlečnej čokolády — 1 kus.

Mogyi pražené slané pistácie 60g — nelúpané pistácie so soľou — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.

Don Gastronom „Choc Choc Plums“ 120g — sušené slivky v horkej čokoláde — 1 kus.

Venchi čokoládový krém „Cuba Rhum“ 250g — Čokoládový a lieskovoorieškový krem obohatený o rum. Venchi rumový krém je roztierateľnou verziou tradičnej Cuba Rhum čokolády vyrobenej z 56%-nej extra horkej čokolády a vybraného kubánskeho rumu — 1 kus

Jules Destrooper maslové sušienky 35g — ľahkosť krémovej chuti s tónmi vanilky a orieškovými podtónmi, chrumkavé karamelové oblátky. Skutočné potešenie, ktoré vás dostane do slávnostnej nálady — 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Classic Zartbitter” 40g – celomáčaná čokoládová tyčinka s nezameniteľným spojením mandlí a horkej čokolády – 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 1 kus.

Niederegger marcipánový bochník „Double Chocolate“ — čokoládový marcipán s čokoládovou náplňou — 1 kus.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholVodka

99,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené