Darčekový kôš „Hviezdna chvíľa“

245,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 245 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 245 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 12,25 €.


Whisky Johnnie Walker Gold Reserve — škótska whisky známa svojou krémovou hladkosťou je stelesnením luxusu. Otvára sa výbežkom jemného nektáru a jemného dymu, ktorý sa vyvíja do sladkého ovocia a hlbších, zamatových, medových tónov s dubovým zakončením.
Objem: 0,7L; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Johnnie Walker, Škótsko

Venchi výber praliniek 220g — rafinované luxusné bonbóny, plné lieskových orieškov, mandlí a pistácií, zaliate v talianskej horkej, mliečnej a bielej čokoláde. Drobný kaleidoskop unikátnej chuti Venchi — 1 balenie.

Starbrook Wheels horká čokoláda s mandľami 50% 400g — kvalitná horká belgická čokoláda s obsahom chrumkavých mandlí. Poriadna tabuľka čokolády pre naozajstných čokoholikov — 1 balenie.

Virginia výber talianskych čokoládových sušienok v darčekovom boxe 200g — výber čajového pečiva poliateho čokoládou v elegantnom balení — 1 balenie.

Dolfin darčekový box čokolád „The Art Of Blending“ 216g — kolekcia 48- ich samostatne balených kúskov lahodnej horkej 88 a 70%- nej čokolády — 1 balenie.

Venchi „Chocaviar Tin“ 100g — horké 80%-né čokoládové kúsky pripravené z kvalitného kakaa z Ekvádoru, Venezuely a Peru v praktickej plechovej dóze — 1 balenie.

Niederegger marcipánový bochník s nugátovou plnkou 75g — podmanivé spojenie klasického marcipánu a lahodného nugátu. Potešenie skryté pod tenkou vrstvičkou mliečnej čokolády — 1 kus.

Venchi „Frutti di Bosco“ 100g — lesné ovocie v horkej čokoláde od talianskych majstrov — 1 balenie.

Venchi „Cuba Croccante Nougatine“ 100g — na prvý pohľad cigara, no vo vnútri prekvapenie v podobe lahodnej talianskej horkej čokolády s krémovou kakaovou plnkou a karamelizovanými lieskovcami. Poteší všetkých milovníkov kvalitnej čokolády — 1 kus.

Niederegger „Nougat Sahne“ 50g — klasickej chuti nugátu v spojení s jemnosťou smotany sa dá len ťažko odolať. Praktické balenie štyroch bonbónikov v tvare tyčinky, ktoré sa zmestí aj do vrecka, vždy pripravené osladiť deň! — 1 kus.

Venchi čokoládový krém „Cuba Rhum“ 250g — Čokoládový a lieskovoorieškový krem obohatený o rum. Venchi rumový krém je roztierateľnou verziou tradičnej Cuba Rhum čokolády vyrobenej z 56%-nej extra horkej čokolády a vybraného kubánskeho rumu — 1 kus.

Venchi Torrone „Cuba Rhum“ 200g — talianska nugátová tyčinka s obsahom lieskových orechov a lahodnou rumovou náplňou z pravého kubánskeho rumu. Harmónia chutí v každom súste! — 1 kus.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.

Stiratini krekry “Olivový olej a rozmarín” 250g — talianske slané chrumkavé krekry s príchuťou olivového oleja a rozmarínu — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlatom obale ukrývajú vo vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 1 kus.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

245,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

11 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené