Darčekový kôš “„Kubánec v Milane”

145,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 145 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 145 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 7,25 €.


Likér Venchi Cuba Rhum Chocolate Cream — čokoládovy likér  s rumom z Karibiku, ktorý vytvorilo Venchi pri príležitosti 60. výročia Cuneesi Cuba Rhum, jedného z čokoládových kultov talianskej Piedmontskej tradície. Ľahký likér ideálny po jedle, riedený v káve alebo v kokteile. Uspeje aj ako lahodná poleva na zmrzlinu alebo horúcu čokoládu.
Objem: 0,7L; Obsah alkoholu: 17%; Producent: Venchi, Taliansko.

Likér Cointreau — pozvánka do sveta uznávaných francúzskych likérov. Neobyčajná výprava do sveta chutí, kde sa stretávajú kyslé a sladké pomaranče v dokonalej rovnováhe.
Objem: 0,05L; Obsah alkoholu: 40%; Producent: Cointreau, Francúzsko.

Venchi výber praliniek 210g — rafinované luxusné bonbóny, plné lieskových orieškov, mandlí a pistácií, zaliate v talianskej horkej, mliečnej a bielej čokoláde. Drobný kaleidoskop unikátnej chuti Venchi — 1 balenie.

F&S „Sea Adventure“ čierny čaj 150g — čierny neochutený čaj v ozdobnej plechovkej ako stvorenej pre cestovateľa, ktorý rád objavuje nie len zákutia tohto sveta, ale aj lahodnú chuť čaju — 1 balenie.

Venchi Torrone „Chocaviar“ 200g — talianska čokoládová tyčinka z extra horkej čokolády  obalená do drobných Chocaviar kúskov z kvalitnej talianskej čokolády — 1 kus.

Virginia „Baba al rhum“ 520g — fľaša plná drobných talianskych koláčikov z kysnutého cesta, ponorených do rumu. Luxusná pochúťka, perfektná k šálke dobrej kávy — 1 balenie.

Venchi bonbóny “Assorted Doubledoni” 200g — chrumkavé lieskové orechy v nugáte obalenom v mliečnej a horkej čokoláde — 1 balenie.

Niederegger Caffe Crema zrnková káva 250g — ušľachtilá káva Caffe Crema od výrobcu kávy v Lübecku, ktorá vznikla spojením kvalitných kávových zŕn Arabica a Robusta. Jemné praženie jej dodáva silný a vyrovnaný charakter s plnou chuťou — 1 balenie.

Starbrook Wheels „Belgian Chocolate Chips Hazelnut“ 125g — tenučké čokoládové plátky v tvare čipsov z jemnej belgickej čokolády s kúskami lieskových orechov — 1 balenie.

Camille Bloch Ragusa švajčiarska čokoláda “Noir” 100g — tabuľka pravej švajčiarskej jemne horkej čokolády- všetko, čo potrebujete pre dokonalý pôžitok — 1 kus.

Don Gastronom jelenia paštéta Pedro Ximenez 100g — španielska jelenia paštéta s obsahom španielskeho vína Pedro Ximenez.   Jedinečná chuť, ktorá si vás ihneď podmaní — 1 kus.

Stiratini krekry “Olivový olej a rozmarín” 250g — talianske slané chrumkavé krekry s príchuťou olivového oleja a rozmarínu — 1 balenie.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky, marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 3 kusy.

Venchi talianske bonbóny „Coco in Black“ — čokoládové bonbóny s jemnou škrupinou tmavej čokolády a krémovou kokosovou náplňou — 1 kus.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholLikér

145,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

11 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené