Darčeková krabica "Pri krbe"

95,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 95 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 95 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,75 €.


Whisky AnCnoc 12YO — single malt whisky zo škótskeho regiónu Highland. Má svoj vlastný individuálny charakter, ktorého zložitosť ohromuje svojimi viacvrstvovými jemnými dymovými, rašelinovými a drevnatými odtieňmi.
Objem: 0,7l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: AnCnoc, Škótsko.

Venchi Torrone nugátová tyčinka s giandujou 200g — pochúťka v podobe nefalšovaného talianskeho nugátu a gianduje, ktoré vás spolu s chrumkavými lieskovými orechmi z Piedmontu prenesú do čarovného sveta talianskych delikates — 1 balenie.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky z marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 1 kus.

Mackays džem „Ginger Preserve“ 340g — originálny škótsky zázvorový džem s jedinečnou chuťou — 1 kus.

Niederegger marcipánový bochník „Nougat Nuss“ 75g — podmanivé spojenie klasického marcipánu a lahodného nugátu. Potešenie skryté pod tenkou vrstvou mliečnej čokolády — 1 kus.

Niederegger marcipánový bochník „ Double Chocolate“ — čokoládový marcipán s čokoládovou náplňou — 1 kus.

Venchi „Drageés nocciole“ 100g — lieskové orechy v horkej čokoláde od talianskych majstrov — 1 balenie.

Kostelecké Uzeniny „Snaq so syrom“ 60g – mini salámky v praktickom balení, ktoré sa hravo zmestí do vrecka a bude sprevádzať na cestách. Kvalitné bravčové mäso v spojení s chuťou syra tvoria neodolateľnú kombináciu – 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlatom obale ukrývajú vo vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 2 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 2 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholWhisky

95,90 €

vrátane DPH

11 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené