Darčekový kôš "Sieň slávy"

299,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 299 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 299 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 14,95 €.


Whisky Suntory Hibiki Harmony — harmónia je celkom vhodné slovo na opis tejto dobre vyváženej japonskej zmesovej whisky z radu Hibiki. Hibiki Japanese Harmony sa vyrába zo sladových whisky z liehovarov Yamazaki a Hakushu, ako aj z obilnej whisky z liehovaru Chita.

Objem: 0,7L; Obsah alkoholu: 43%; Producent: Suntory, Japonsko

Venchi pralinky “Chocaviar“ 130g — bonbóny z prémiovej talianskej čokolády zachutia všetkým zmyslom ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 1 balenie.

Goldkenn bonbóny „Captain Morgan“ v plechu 130g — švajčiarska horká čokoláda plnená jemným čokoládovým krémom s obsahom rumu Captain Morgan — 1 balenie.

Loreto olivy čierne bez kôstky 142ml — španielske olivy extra kvality pochádzajúce zo srdca Andalúzie — 1 balenie.

Sebastea čaj „Strawberry Flirt“ 100g — sypaný rooibos čaj s príchuťou jahôd — 1 kus.

Heindl pralinky „Champagner“ 118g — rakúske pralinky z horkej čokolády plnené náplňou s príchuťou šampanského vína — 1 balenie.

Venchi Cigar Aromatico 100g — čokoládové cigary patria do storočnej tradície Venchi. Venchi Cigar Aromatico je extra tmavá kakaová pasta s dvojitou vrstvou čistej čokolády. Venchi "Cacao Aromatico" cigary  sú známe ako najkvalitnejšie, rovnako ako klasické cigary z karibského ostrova s rovnakým názvom. Sú ručne vyrábané a balené v modernom prostredí s vášňou a odhodlaním — 1 kus.

Lindt Thins Dark 125g — delikátne plátky s intenzívnou chuťou horkej čokolády rozplývajúcej sa na jazyku ako sladký film. Tóny pražených bôboc, muškátoveho orieška či lúapných slnečnisových semienok sa pohrajú s vašimi chuťovými pohárikmi — 1 balenie.

Venchi Cremino tyčinka so zmesou slaných orechov 80g — biela Cremino tyčinka so zmesou solených orechov- lieskovce, mansle a pistácie. Chrumkavosť orieškov v kontraste ku krémovej štruktúre sa spájajú v dokonalej harmónii — 1 kus.

Lyra čokoláda „Naša mliečna“ 80g — slovenská čokoláda pripravená z kvalitných kakaových bôbov posypaná mrazom sušeným ovocím — 1 kus.

Venchi bonbóny “Assorted Doubledoni” 200g — chrumkavé lieskové orechy v nugáte obalenom v mliečnej a horkej čokoláde — 1 balenie.

Niederegger Caffe Crema zrnková káva 250g — ušľachtilá káva Caffe Crema od výrobcu kávy v Lübecku, ktorá vznikla spojením kvalitných kávových zŕn Arabica a Robusta. Jemné praženie jej dodáva silný a vyrovnaný charakter s plnou chuťou — 1 balenie.

Lyra dražé „Absolut Best“ 200g — výber dražovaných výrobkov vrátane Absolut Almonds, Caramel, Hazelnuts, Hazelnuts Dark i Physalis. Zmes mliečnej aj horkej čokolády v kombinácii so zmesou orieškov — 1 balenie.

Niederegger truffle tyčinka „Toffee“ 50g — truffle čokoládová tyčinka s jemnou krémovou karamelovou náplňou — 1 kus.

Don Gastronom „Boletus“ paté 100g — španielske hríbovo- syrové paté, ktoré príjemné doplní slané krekry alebo pečivo — 1 balenie.

Jack Daniel´s omáčka „Tennessee Honey“ 260g — veľmi chutná Jack Daniel´s omáčka pripravovaná z whisky je svojou bohatou medovou chuťou skvelým doplnkom každého grilovania — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar 75%” — bonbóny z horkej čokolády zachutia všetkými zmyslami ešte predtým, ako ich ochutnáte. Dômyslený vzhľad a nevídaný čokoládový kaviár, zdobiaci povrch každej pralinky, sú totižto pastvou pre všetky zmysly — 4 kusy.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 3 kusy.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


299,90 €

vrátane DPH

11 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené