Darčekový kôš “Сhuť víťazstva”

109,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 109 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 109 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 5,45 €.


Brandy “Metaxa 7*” — chuťovo najucelenejší člen v ponuke značky Metaxa. Jemné, s okrúhlym buketom, prítomnosťou šťavnatého ovocia a korenistých bylín, v nepatrných vanilkovo-dubových tieňoch – ako nápoj uspokojí týmito pôsobivými vlastnosťami aj tých najvyberavejších znalcov a pôžitkárov.

Objem: 0.7l; Obsah alkoholu: 40%; Producent: S.EA. Metaxa, Grécko.

Sekt Schlumberger “Sparkling” — osviežujúce a pozoruhodné rakúske šumivé víno, vyrobené z odrôd Welschriesling, Weissburgunder a Chardonnay s použitím technológie “Methode Traditionelle”. V jeho prekrásnej, tlmenej, zlatožltej farbe sa reťazia bublinky s perleťovým leskom.
Objem: 0.2L, Obsah alkoholu: 11.5%; Producent: Rakúsko.

Likér Baileys “Irish Cream” — pôsobivý írsky krémový likér, v dokonalom súlade kombinujúci čokoládu a trikrát destilovanú whisky so smotanou, vanilkou, karamelom, bylinkami a korením.
Objem: 0.05L, Obsah alkoholu: 17%; Producent: Írsko.

J. Destrooper sušienky “Assorted Chocolate Biscuits” 195g — belgické maslové sušienky máčané v čokoláde – 1 balenie.

Niederegger pralinky “Confiserie Pralinen” 115g — venujte túto jedinečnú bonboniéru pravým milovníkom jedinečného a vyznávačom nekonvenčného štýlu. Exkluzívne chute a dômyselnosť obalu prispejú k tomu, aby každé drobné dielo tejto kolekcie zachutilo nielen v ústach, ale aj na duši – 1 balenie.

Venchi bonbóny “Assorted Doubledoni” 200g — lieskovoorieškové bonbóny v horkej čokoláde - 1 balenie.

Lindt guľôčky “Lindor Assorted” 200g — delikátne čokoládové pralinky s neodolateľne jemnou náplňou v kombinácia s bielou, mliečnou a horkou čokoládou. Potešte ňou tých, na ktorých nedáte dopustiť a vyjadrite im svoju úprimnú vďaku prostredníctvom zmesi Lindor – 1 balenie.

Goldkenn mliečne pralinky “Mini Goldbars” 20g — krásne darčekové Goldbar tehličky, z ktorých každá obsahuje dve osobitne balené pralinky. Vyrobené zo znamenitej mliečnej čokolády, obsahujúce kúsošky drvených mandlí a lieskovcov, ponúkajú orieškovú chuť, ktorá lahodne doplní ovocné tóny čokolády – 2 kúsky.

Goldkenn čokoláda “Remy Martin” 100g — prémiová švajčiarska čokoláda s koňakom Remy Martin je rafinovaným symbolom luxusu, dômyselnosti a ušľachtilosti. Táto čokoládová krása dráždi zmysly a jej chuť nenahradí nič iné – 1 kus.

Káva instantná Davidoff “Fine Aroma” 100g — káva plnej chuti, ktorej neobvykle korenená aróma odvodená od východoafrických odrôd z nej robí náročnú voľbu pre labužníkov, ktorí túžia po intenzívnej a fascinujúcej chuti – 1 balenie.

Jean Brunet terina “Terrine du Sud-Ouest” 90g — juhozápadná terina s kapary. Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičních receptúr, ktoré možno použiť i na bezlepkovú diétu – 1 balenie.

La Sevillana olivy s madľou “Aceitunas Almendras” 140g – 1 balenie.

La Chinata pasta “Crema de Pimiento y Chilli” 180g – španielska pasta z olív, papriky a olivového oleja – 1 balenie.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholKoňak

109,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

11 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené