Darčeková krabica "Jubileum"

59,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 59 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 59 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,95 €.


Cava Marrugat Brut Penedes — španielske šumivé víno brilantného vzhľadu s množstvom malých a stredných bubliniek a intenzívnou arómou. Na podnebí sa otvára nádherná chuť dozretá vo fľaši. Hodvábnu hladkosť dopĺňa svieža hravosť.
Objem: 0,75l; Obsah alkoholu: 11,5%; Producent: Pinord, Španielsko.

Venchi „Frutti di Bosco“ 100g — lesné ovocie v horkej čokoláde od talianskych majstrov — 1 balenie.

Grashoff krém “Cappuccino” 250g — krém z čokolády s chuťou kapučíno 250g — 1 kus.

Mackays džem „Scottish Strawberry Preserve“ 340g – originálny škótsky jahodový džem pripravený z celých kúskov ovocia – 1 kus.

Virginia Amaretti Catering— jemné tradičné talianske pečivo pripravené z marhuľových jadier a vaječných bielkov  s kúskami kandizovaného ovocia —1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Brulee” — mäkká karamelová náplň vo vnútri čokoládovej schránky, vyčkáva na svoju príležitosť previesť vás príbehom, ktorý sa začína v roku 1878, keď otvorili dvere do sveta čokolády Venchi — 1 kus.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred — 1 kus.

Ferrero Rocher 200g — oblátky poliate mliečnou čokoládou s drvenými lieskovcami, náplňou a celými lieskovcami — 1 balenie.

Mogyi pražené slané arašidy 70g — chutné pražené arašidy so soľou — 1 balenie.

Mogyi pražené slané pistácie 60g—nelúpané pistácie so soľou — 1 balenie.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholVíno

59,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené