Darčekový kôš “Malý zlatý poklad”

Tento produkt viac nie je na skalde

69,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Sekt Schlumberger “Sparkling” — osviežujúce a pozoruhodné rakúske šumivé víno, vyrobené z odrôd Welschriesling, Weissburgunder a Chardonnay s použitím technológie “Methode Traditionelle”. V jeho prekrásnej, tlmenej, zlatožltej farbe sa reťazia bublinky s perleťovým leskom.
Objem: 0.2L, Obsah alkoholu: 11.5%; Producent: Rakúsko.

Lindt guľôčky “Lindor Assorted” 100g — delikátne čokoládové pralinky s neodolateľne jemnou náplňou v kombinácii s bielou, mliečnou a horkou čokoládou. Potešte ňou tých, na ktorých nedáte dopustiť a vyjadrite im svoju úprimnú vďaku prostredníctvom zmesi Lindor — 1 balenie.

Venchi biela čokoláda 100g — lahodná talianska biela čokoláda, ktorej kúsky sa jemne rozplynú na jazyku a doprajú vám pocit luxusu — 1 balenie.

Lindt bonboniéra “Swiss Luxury Selection” 145g — rafinované bonbóniky, plné lieskových orieškov, mandlí a pistácií, prekladané chrumkavou sušienkou, zaliate vo švajčiarskej horkej, mliečnej a bielej čokoláde. Drobný kaleidoskop unikátnej chuti Lindt — 1 balenie.

Niederegger marcipánové medailóniky “Taler Orangen” 100g — excelentná kombinácia pomarančového likéru, pomaranča, krehkého marcipánu a ušľachtilých čokoládových tónov vám dajú chuť harmónie a radosti, ukrytú v každom z desiatich medailónikov — 1 balenie.

Lindt guľôčky “Lindor Hazelnut” — s čokoládovými guľôčkami z mlieka, ktoré obsahujú jemnú lieskovoorieškovú náplň, si rozhodne vychutnáte rozmanitosť švajčiarskych cukroviniek – 4 kúsky.

Venchi Torrone nugátová tyčinka s giandujou 200g — pochúťka v podobe nefalšovaného talianskeho nugátu a gianduje, ktoré vás spolu s chrumkavými lieskovými orechmi z Piedmontu prenesú do čarovného sveta talianskych delikates — 1 balenie.

Niederegger smotanovo-čokoládový nugát “Nougat Sahne” 50g — jemné tóny pražených lieskovcov pekne dopĺňajú smotanovú chuť s hrejivými tónmi kakaa, vytvárajúc spolu sýtu a nezameniteľnú lahodnosť krémového nugátu, schovaného v krásnom modernom balení – 1 balenie.

Niederegger marcipánová tyčinka “Walnuss Rum-Krokant” 40g — celomáčaná tyčinka v mliečnej čokoláde s nezameniteľným spojením mandlí, vlašských orechov a štipkou rumu – 1 kus.

Don Gastronom dubáková paštéta 100g — španielska dubáková paštéta so syrovým základom. Jedinečná chuť, ktorá si vás ihneď podmaní — 1 kus.

Virginia talianske pečivo Amaretti — tradičné talianske pečivo amaretti pripravované z múky, marhuľových jadier a vaječných bielkov. Krehké kúsky sa vám rozplynú na jazyku! — 2 kusy.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholVíno

69,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené