Darčekový kôš “Glamour”

94,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 94 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 94 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 4,70 €.


Likér Bottega “Latte Macchiato” — krémový likér s vkusne vyváženou kombináciou: to najlepšie z benátskej grappy a jemnou kávou, s chuťou plnou smotany.
Objem: 0,5l; Obsah alkoholu: 15%; Producent: Distilleria Bottega, Taliansko.

Venchi výber praliniek 220g — rafinované luxusné bonbóny, plné lieskových orieškov, mandlí a pistácií, zaliate v talianskej horkej, mliečnej a bielej čokoláde. Drobný kaleidoskop unikátnej chuti Venchi - 1 balenie.

Niederegger smotanovo-čokoládový nugát “Nougat Sahne” 100g — jemné tóny pražených lieskovcov pekne dopĺňajú smotanovú chuť s hrejivými tónmi kakaa, vytvárajúc spolu sýtu a nezameniteľnú lahodnosť krémového nugátu, schovaného v krásnom modernom balení  – 1 balenie.

Venchi luxusné bonbóny Assorted Doubledoni 200g — lieskovoorieškové bonbóny v horkej čokoláde - 1 balenie.

Niederegger marcipán “Hansegold” 75g — štyri marcipánové medailóniky a marcipánová tehlička v tmavej čokoláde. Chutné úlovky poskytujú potešenie z príjemnej trpkosti a ľahkých náznakov alkoholu – 1 balenie.

Niederegger marcipánové pralinky "Espresso" 50g — v tmavej čokoláde celomáčané bonbóny s nezameniteľným spojením mandlí s chuťou kávy espresso a  štipkou alkoholu – 1 balenie.

Venchi bonbóny “Cubotto Chocaviar Creme Cocoa” — bonbóny z horkej čokolády zahalené v zlate a ukrývajú vnútri čokoládové bohatstvo s mäkkým kakaovým krémom uprostred – 3 kusy.

Dolfin mliečna čokoláda “Au Lait Abricots” 30g — mliečna belgická čokoláda s marhuľami z Maroka – 1 kus.

Balance mliečna čokoláda “Pistachio, Almonds, Walnuts” 85g — mliečna belgická čokoláda bez cukru, s pistáciami, lieskovcami, vlašskými orechami a zo steviou – 1 kus.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.


Wellenmark

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.


AlkoholLikér

94,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené