Nové Gin Darnleys View 40% 0,7l

Gin Darnleys View 40% 0,7l

1776

Tento produkt viac nie je na skalde

22,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 22 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 22 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,10 €.Darnley's View

Relatívny nováčik na scéne (od roku 2010) Darnley's View Gin pomaly obsadzuje pulty po celom svete. S rodinným záujmom o alkohol, krásnym hradom, vyváženým pomerom rastlín a pár etablovanými menami, ktoré dopĺňajú ich status, je o čom hovoriť.

Rovnako, ako u iných dobrých ginov, je aj tu potrebný dobrý príbeh; v tomto prípade rodinný. Darnley's View je dielom spoločnosti Wemyss Whisky Company vo Fife. S renomovanými znalosťami pre výrobu kvalitných vín a liehovín sa tento gin vyrába podľa tradičného rodinného receptu a zachytáva moment z roku 1565, keď Mary Queen of Scots zazrela svojho budúceho manžela Lorda Darnleyho cez okno dvora na zámku Wemyss. Z tohto manželstva vzišiel princ, ktorý neskôr zjednotil tróny Anglicka a Škótska ako James VI a I.. Darnleyho syn je symbolom túžby spojiť to najlepšie z anglickej a škótskej destilácie, pre vytvorenie jedinečného ginu.

Darnley's View Gin, to je rovnováha šiestich rastlín. Prísady predstavujú tradičnú líniu- citrónová kôra, koriander, koreň angeliky, borievky, bazový kvet a koreň fialky, ktoré sa k alkoholu pridávajú, ​​ale gin je na pocit ľahší ako klasický London Dry. Štyrikrát destilovaný a plnený do fliaš pri 40% ABV, sa do popredia v aróme dostáva borievka , ale omnoho menej na podnebí, kde je výrazný bazový kvet. Dobre zaoblený, hladký a teplý povrch. Darnley's View nikdy „nehryzie“, čo z neho robí skvelú voľbu ginu počas letných mesiacov. Ponúka tiež niekoľko zaujímavých možností pre ovocné koktaily. Darnley's View Gin je dokonalým príkladom moderného štýlu tradičného London Dry - nie je príliš ďaleko od klasickej chuti jalovca, ale ľahší a viac kvetový, aby spĺňal súčasné požiadavky.


PôvodŠkótsko
Alkohol40%

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

7 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené