Nové Gin Bombay Saphire 40% 0,7l

Gin Bombay Sapphire 40% 0,7l

0366

17,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 17 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 17 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,85 €.


Bombay Sapphire — ďalší excelentný gin s londýnskou tradíciou, čírou chuťou a charakteristickým buketom. Unikátna viacnásobná destilácia a ohromujúca kombinácia desiatich bylinných prísad, zmiešaných v striktnom zložení, zaisťujú, že tento gin spomedzi iných v rovnakej kategórii nepochybne vynikne.

Výrobca využíva výlučne tie najlepšie mandle, citrónovú kôru, sladovku, jalovce, koreň orrisu, angeliku, koriander, čínsku škoricu, kubébu a aframomum; každá z týchto prísad totižto pochádza z regiónov s ideálnymi podmienkami pre pestovanie. Tieto byliny dodávajú nápoju jeho hlavné vlastnosti a zároveň ho dotvárajú spoločne s neobvyklou, polopriehľadnou modrou fľaštičkou.

V bukete sa naskytajú tóny jalovca, citrusov, korenín a bylín. Chuť, navzdory svojej sile, je suchá, svieža a veľmi jemná, s korenistým nádychom bylín, doplnená o citróny a jalovec.

Široký rad prísad a plná chuť prispievajú k tomu, že gin Bombay Sapphire si podľa Medzinárodnej vinárskej a liehovarskej spoločnosti vyslúžil ocenenie “Svetovo najlepší prémiový gin”. Je to vyslovene jediný britský gin svojho druhu, ktorý sa zvyčajne pije bez ľadu, v malých poldecákoch. Môže byť podávaný s mäsovými chodmi alebo teplými či studenými pokrmami.

Bombay Sapphire je možné zároveň miešať spolu s radom ovocných štiav, tonikov a iných liehovín, čím možno vytvoriť koktaily s nezameniteľnou chuťou.

Optimálna podávacia teplota: 16-18°C

Farba: Číra, sklovitá

Buket: Po jalovci, bylinkách a citrusových tónoch na intenzívnom kvetinovom pozadí.

Chuť: Kvetinová na pozadí, s tónmi jalovca, citrusov a byliniek.

Dochuť: Osviežujúca, kyslá.


The Bombay Spirits Company

Bombay Sapphire je značka ginu prvýkrát predstavená v roku 1987 spoločnosťou IDV. Názov vznikol vďaka veľkej popularite ginu v Indii a pomenovanie „Sapphire“ je podľa slávneho zafíru „Star of Bombay“ vystaveného v Smithsonian Institution. Gin sa predáva v plochej, zafírovo sfarbenej, fľaši, na štítku ktorej je zobrazená kráľovna Viktória. Zaujímavá chuť nápoja vznikla kombináciou štrnástich ingrediencií: mandle, citrónová kôra, sladké drievko, kôra bergamotu, citrónová tráva, čierne korenie, ibištek, plody borievky,  koreň kosatca, koreň angeliky, koriander, škorica, kubeba a guinejské korenie. Každá jedna zložka vnáša do ginu niečo špeciálne. Okrem nich je primiešaný aj inovatívny a inšpiratívny duch spoločnosti, čím sa gin Bombay Sapphire stáva neodolateľným.


PôvodSpojené kráľovstvo
Alkohol40%

17,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

7 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené