Nové Gin Tanqueray 43,1% 0,7l

Gin Tanqueray 43,1% 0,7l

2264

16,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Tanqueray, to je špičkový suchý londýnsky gin. Jeho výroba sa začala v polovici 19.storočia a Charles Tanqueray sa zameral na najvyberanejších konzumentov. Pôvodne si ho vychutnávala najmä britská aristokracia, neskôr si ho obľúbili aj hviezdy filmového plátna. Je zbožňovaný medzi barmanmi vďaka výraznej, najmä citrusovej chuti.

Stojí na štyroch základných ingredienciách - borievke, koriandri, angelike a sladkom drievku v špičkovej kvalite. Vďaka štvornásobnej destilácii vás čaká úplne číra lahôdka s výraznou chuťou ihličia, bylín a korenia. Svoju receptúru si drží bez zmien už od 30. rokov 19. storočia. Ochutnajte Tanqueray Gin presne tak, ako ho v San Franciscu popíjal sám veľký Frank Sinatra.


Tanqueray

V roku 1830 sa Charles Tanqueray nebál zmiešať statočné nápady do svojho vlastného originálneho štýlu. Vymyslel recept na gin, ktorý je oslavovaný až do dnešnej doby. Perfektná kombinácia vynaliezavosti, dedičstva a tvrdej práce. Objavte všetko, čo stelesňuje hodnoty Charlesa Tanqueraya.


PôvodSpojené kráľovstvo
Alkohol43,1%

16,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

7 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené