Gin Hendrick's 41,4% 0,7l

0829

36,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 36 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 36 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,80 €.


Popis

Je to gin z málo sériovej výroby destilovaný v škótskej prímorskej dedinke Girvan. Je plnený do fliaš pripomínajúcich staré lekárenské dózy. Neobyčajný destilačný proces v kombinácii s lahodným súhrnom výťažkov vytvára jediný gin svojho druhu.

Rafinovaná galéria byliniek a prírodných ingrediencii je do Hendricks ginu “zabudovaná” v priebehu destilácie. Jalovec, koriander a citrusovú kôru doplňuje lahodný dotyk ruží, dosiahnutý jemným vylisovaním olejov z okvetných lístkov. A na záver uhorka! Jej podstata je získaná drtením čerstvého plodu a následným miešaním drene so studenou vodou.

Toto všetko prispieva k procesu pomalého luhovania základných, jemných chutí a aróm, ktoré môžeme vychutnávať v každej fľaši tohto najnezvyčajnejšieho ginu na svete.


Výrobca: Hendrick's

V roku 1886 Mr. William Grant postavil v Škótsku so svojimi siedmimi synmi a dvoma dcérami rodinnú destilériu. Jeho pravnuk, Charles Gordon, kúpil dva už skôr historické destilačné kotle. O niečo neskôr spolu s Lesley Gracie experimentujú s príchuťami byliniek pri destilácii v nových-starých kotloch. V roku 1999 konečne dosahujú úspech v podobe podivnej lahodnosti tým, že v procese striedania kotlov pri destilácii pridávajú infúziu ruže a uhorky. Napriek všetkým očakávaniam vzniká podivná dokonalosť, ktorá sa stáva známa ako Hendrick’s gin.


Vlastnosti produktu

PôvodŠkótsko
Alkohol41,4%

36,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

4 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené