Nové Compagnia Dell Arabica Corsini India mletá káva 250g

Compagnia Dell Arabica Corsini India mletá káva 250g

1072

Tento produkt viac nie je na skalde

7,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 7 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 7 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,35 €.


Hodnotená ako najlepšia kvalita monzúnovej kávy. Malabar pochádza z južného pobrežia Indie. Meno pochádza z procesu ukladania zelených kávových zŕn kombajnom v otvorených skladoch, kde sú niekoľko týždnov nechránené pred silným vetrom počas monzúnovej sezóny. Výsledkom sú bledo žlté, sladké zrná s nízkou kyslosťou. Tento neuveriteľný process robí kávu neobyčajne jemnou.

Zloženie: 100% Arabica


Compagnia Dell Arabica

Talianska káva je v celom svete preslávená ako jeden z najlepších a najelegantnejších nápojov vôbec. Talianska značka Compagnia Dell Arabica sa rozhodla, že túto povesť talianskej kávy pozdvihne na vyšší level. A tak prišli so širokým výberom káv z rôznych kútov sveta, odkiaľ prinášajú len to najlepšie, čo dokáže konkrétna oblasť ponúknuť. Skvosty z Kolumbie, Brazílie či Etiópie- to je len zlomok toho, čo nájdete v ponuke tejto spoločnosti. Už na prvý pohľad lákavé balenia v sebe ukrývajú veľký výber rôznorodých druhov káv, ktoré svojimi vlastnosťami vždy jemne pohladia zmysly.


PôvodTaliansko
DruhMletá káva

7,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené