Nové Compagnia Dell Arabica Corsini Costa Rica mletá káva 250g

Compagnia Dell Arabica Corsini Costa Rica mletá káva 250g

1073

8,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Popis

Táto delikátna káva je pestovaná od roku 1700 na vrchoch kraja Tarrazu, južne od San Jose vo výške medzi 1200 a 1700 m.n.m.. Nádherné podnebie, geografické podmienky a výdatnosť vysušenej vulkanickej pôdy, poskytujú prirodzené prostredie pre pestovanie kávy.S ľahkou, čistou arómou a charakteristickou vôňou, kava Tarrazu je jedna s najlepších na svete.

Zloženie: 100% Arabica


Výrobca: Compagnia Dell Arabica

Talianska káva je v celom svete preslávená ako jeden z najlepších a najelegantnejších nápojov vôbec. Talianska značka Compagnia Dell Arabica sa rozhodla, že túto povesť talianskej kávy pozdvihne na vyššiu úroveň. A tak prišli s veľkým výberom káv pochádzajúcich z rôznych kútov sveta, odkiaľ prinášajú len to najlepšie, čo dokáže daná oblasť ponúknuť. Skvosty z Kolumbie, Brazílie či Etiópie- to je len zlomok toho, čo nájdete v ponuke tejto spoločnosti. Už na prvý pohľad lákavé balenia v sebe ukrývajú veľký výber rôznorodých druhov káv, ktoré svojou chuťou a arómou vždy jemne pohladia zmysly.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhMletá káva

8,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené