Nové Compagnia Dell Arabica Corsini Brasil mletá káva 250g

Compagnia Dell Arabica Corsini Brasil mletá káva 250g

1074

7,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 7 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 7 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,35 €.


Popis

Pre priaznivé klimatické podmienky je Brazília najväčším producentom kávy na svete. Pestujú sa tam rôzne druhy káv Arabica. Názov Santos dostala  podľa mena prístavu, kde sú ešte nespracované zrná naložené na lode. Pochádza z provincie Fazendas v Minas Geiras a údajne je jedna z najlepších káv južnej Amerike. Nízka kyslosť, zamatová aróma s jemnou príchuťou čokolády je ideálna ako ranná kava.

Zloženie: 100% Arabica


Výrobca: Compagnia Dell Arabica

Talianska káva je v celom svete preslávená ako jeden z najlepších a najelegantnejších nápojov vôbec. Talianska značka Compagnia Dell Arabica sa rozhodla, že túto povesť talianskej kávy pozdvihne na vyššiu úroveň. A tak prišli s veľkým výberom káv pochádzajúcich z rôznych kútov sveta, odkiaľ prinášajú len to najlepšie, čo dokáže daná oblasť ponúknuť. Skvosty z Kolumbie, Brazílie či Etiópie- to je len zlomok toho, čo nájdete v ponuke tejto spoločnosti. Už na prvý pohľad lákavé balenia v sebe ukrývajú veľký výber rôznorodých druhov káv, ktoré svojou chuťou a arómou vždy jemne pohladia zmysly.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhMletá káva

7,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené