Nové Lucaffe Classico zrnková káva 250g

Lucaffe Classico zrnková káva 250g

1113

Tento produkt viac nie je na skalde

7,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 7 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 7 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,35 €.


Zrnková káva, zmes odrôd Arabica a Robusta, ktorá v sebe obsahuje všetko, čím má byť charakteristické „klasické“ talianske espresso. Vyznačuje sa príjemne sladkou chuťou, stredne silným, no zároveň jemným telom, orieškovo – hnedou krémou a intenzívnou arómou. Káva Lucaffé Clasic je výborný základ pre skutočné espresso, ktoré si môžete pripraviť aj na domácom kávovare.

Lucaffe

Pravá talianska káva- to je Lucaffe. Jej zakladateľom je Luca Venturelli, obchodník pochádzajúci z Brescie. Spoločnosť mala od svojho začiatku veľký úspech a veľmi skoro sa stala jednou z najväčších pražiarní kávy v severnom Taliansku. Keď spoločnosť priniesla na vtedajší trh kávu v sáčkoch, bol to prelomový krok. Jednorázové dávky kávy balené v dusíkovej atmosfére zaručovali, že káva si zachovala svoje najlepšie vlastnosti a najvyššiu kvalitu- čo je v priemysle s kávou veľmi žiadané. Druhov káv postupne pribúdalo a dnes už je v radách Lucaffe možné nájsť luxusné druhy káv; kávy pestované biologicky, ale aj kávu bez kofeínu, či výber pestrých druhov z Kolumbie a Mexika. Všetky však spája jedno a to je vysoká kvalita, ktorú ocení každý milovník dobrej kávy.


PôvodTaliansko
DruhZrnková káva

7,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené