Nové Lucaffe Mr Exclusive zrnková káva 250g

Lucaffe Mr Exclusive zrnková káva 250g

1114

Tento produkt viac nie je na skalde

9,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Popis

Zmes kávových odrôd Arabica zo všetkých troch kávových kontinentov. Táto zrnková káva je namiešaná tak, aby dovolila harmonicky vyniknúť tým najlepším vlastnostiam jednotlivých odrôd. Má stredne silné telo, jemne nasládlu chuť a arómu, v ktorej cítiť atmosféru čerstvého praženia. Určená pre ozajstných znalcov, ktorí dokážu oceniť kvalitu. Vhodná na prípravu v profesionálnych, alebo automatických kávovaroch.

Výrobca: Lucaffe

Pravá talianska káva- to je Lucaffe. Jej zakladateľom je Luca Venturelli, obchodník pochádzajúci z Brescie. Spoločnosť mala od svojho začiatku veľký úspech a veľmi skoro sa stala jednou z najväčších pražiarní kávy v severnom Taliansku. Keď spoločnosť priniesla na vtedajší trh kávu v sáčkoch, bol to prelomový krok. Jednorázové dávky kávy balené v dusíkovej atmosfére zaručovali, že káva si zachovala svoje najlepšie vlastnosti a najvyššiu kvalitu- čo je v priemysle s kávou veľmi žiadané. Druhov káv postupne pribúdalo a dnes už je v radách Lucaffe možné nájsť luxusné druhy káv; kávy pestované biologicky, ale aj kávu bez kofeínu, či výber pestrých druhov z Kolumbie a Mexika. Všetky však spája jedno a to je vysoká kvalita, ktorú ocení každý milovník dobrej kávy.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhZrnková káva

9,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené