Bristot Grand Cru Ethiopia zrnková káva 250g

0909

9,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Popis

Vo východnej Afrike, ktorá je považovaná za kolísku kávy, dozrievajú neobyčajne aromatické a svojou rozmanitosťou jedinečné zrnká kávy Arabica. Odborníci Bristot vyberajú pre kávu Ethiopia Grand Cru len tie najlepšie kávové zrnká. Na východoafrickej náhornej plošine rastú tieto ušľachtilé zrnká na úrodnej pôde a sú živené intenzívnymi lúčmi rovníkového slnka. Takto získavajú svoju arómu, chuť a vyváženú kyslosť. Vychutnajte si túto exkluzívnu aromatickú kávu s korenistou kvetinovou vôňou a výraznou chuťou s nádychom čiernej ríbezle.

Zloženie: 100% Arabica


Výrobca: Bristot

Caffé Bristot je vedúcou značkou vo výrobe talianskych pražených káv už od začiatku storočia. Vo svete je symbolom kvality, vášne a moderného prístupu. V ponuke značky Bristot sa nachádzajú kávy z rôznych, pre pestovanie kávy známych oblastí sveta, ako napríklad Brazília, Guatemale alebo Etiópia. Taktiež je tu možné nájsť luxusné zrnkové kávy, ale aj instantné kávové nápoje s príchuťou čokolády. Stačí si len vybrať!


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhZrnková káva

9,90 €

vrátane DPH

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené