Nové Nescafe Gold Original instantná káva 200g

Nescafe Gold Original instantná káva 200g

0898

9,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Nescafe Gold, synonymum pre plnú chuť a výraznú arómu, prináša výnimočný zážitok aj tým najnáročnejším. Je vôbec prvou kávou uvedenou celosvetovo na trh pod názvom Gold, odtiaľ tiež názov Nescafe Gold Original, a tiež prvou kávou vyrábanou metódou sušenia "vymrazovaním", ktoré uchováva výraznú arómu a bohatú chuť.

Moderný dizajn obalu je inšpirovaný tvarom tradičného talianskeho kávovaru a praktický systém zatvárania s viečkom "click & clock" zachováva kvalitu kávy a čerstvú arómu.


Nestle

Nestlé S.A. je spoločnosť známa v celom svete vďaka svojmu obrovskému rozsahu značiek a produktov. Bola založená v roku 1866 švajčiarskym lekárnikom Henrim Nestlé. Hlavné sídlo firmy sa nachádza vo Švajčiarsku. Ide najväčšiu spoločnosť potravinárskeho priemyslu na svete. Patria k nej značky produkujúce cukríky, cerálie, kávu, zmzlinu, nápoje, ale aj dojčenskú výživu. Princípom spoločnosti je zvyšovať kvalitu života jej spotrebiteľov, tým, že im zabezpečí kvalitné a bezpečné výrobky, vďaka čomu si značka získala dôveru miliónov zákazníkov.


PôvodŠvajčiarsko
DruhInstantná káva

9,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

18 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené