Nové H By Hine VSOP Fine Champagne 40% 0,7l

Koňak H By Hine VSOP Fine Champagne 40% 0,7l

0163

Tento produkt viac nie je na skalde

42,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 42 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 42 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,10 €.


Výnimočný koňak «H by Hine» VSOP patrí do prestížnej kategórie ‘Fine Champagne’ a je to ten najkvetnatejší koňak značky Hine. Predstavuje ho zmes 20 koňakov, zrejúcich prinajmenšom štyri roky a pritom dôsledne vyberaných z oblastí Grande Champagne a Petite Champagne.

Tento koňak vás okamžite upúta. Krásny, zvučný buket. K tomu zaokrúhlená, plynulo zamatová chuť s nesmiernou plnosťou. Symfónia florálnych, ovocných tónov sa tu vo vanilkových prechodoch stretáva s drevitou arómou.

Pozoruhodne chutný a vysokokvalitný koňak, ktorého požívanie si vychutnáte s ľahkosťou, či už pôjde o samotný drink alebo koktail. «H by Hine» VSOP — lákavá výprava do sveta zmyslov, na ktorej zažijete pôžitok z neopísateľne bohatej chuti a pozoruhodnej plynulosti jej doznievania v dochuti.

Ideálna podávacia teplota: 18-20°C

Zafarbenie: Jantárové.

Buket: Citeľný kvetinový buket s arómou kosatca, jazmínu, konvaliniek a akácie, dotýkajúci sa tónov marhúľ a vanilky.

Chuť: Zamatová, lahodná, s výraznými vanilkovými, kvetinovými a ovocnými tónmi.

Dozvuk: Dlhý, jemný, vyvážený. Postupne v ňom doznievajú kvetinové a korenisté zložky.


Hine

Thomas Hine pochádzal z rodiny anglického obchodníka. V roku 1796 se priženil do rodiny výrobcu koňaku Delamaine a po smrti svokra prevzal rodinný podnik, ktorý dnes nesie jeho meno. Spoločnosť vlastní vinice v srdci Grand Champagne a nakupuje mladý alkohol z oblastí Grand a Petite Champagne, čiastočne aj  z Borderies a Fine Bois. Väčšina cognacu zreje vo francúzskom Jarnacu, no malé percento aj v Bristole vo Veľkej Británii, kde mu zrenie v chladnejšom podnebí dodáva nové spektrum chutí. 


PôvodFrancúzsko
DruhFine Champagne
Alkohol40%
VekVSOP
BalenieKartónik

42,40 €

vrátane DPH

16 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené