Nové Koňak Hennessy VS 40% 0,7l

Koňak Hennessy VS 40% 0,7l

0370

33,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 33 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 33 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,65 €.


Hennessy VS je francúzsky koňak, vyrábaný spojením viac ako 40 koňakov (z provincií Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies, Fins Bois), ktoré zrejú v dubových sudoch po dobu 2-7 rokov. Tento z najstarších fancúzskych koňakov - dosahujúc viac ako 200-ročnou históriu - je naďalej inšpiráciou pre výrobcov alkoholu.

V pôsobivom Hennessy VS sa otvára svieži buket v tónoch dubu a vanilky, postupujúcich do orieškových, ovocných a florálnych úrovní. Gurmánovi učaruje bohatou a plnou chuťou, prispievajúcou k zamatovo delikátnemu pôžitku z kvetinovej chuti, sprevádzanej tónmi ovocia s neomylne pravou kyslosťou, pritom však odhaľuje celú škálu jedinečných chutí s mierne dráždivou sviežosťou. Vrcholiac v dojemne jemnej vanilkovosti, doslova nabáda, aby ste každým dúškom prenikali čoraz hlbšie do jeho mystickej povahy.

Cognac Hennessy VS je ideálne vychutnávať individuálne. Tradícia učí, aby sa požíval nechladený; tak je možné vychutnať si všetky jeho rozmanitosti, vrátane tých najdelikátnejších, naskytajúcich sa v dochuti. Možno ho podávať rovnako k mäsu, syrom aj tmavej čokoláde.

Hennessy VS je skrátka skvelý v kombinácii s inými nápojmi – spoznávajte všetky koktaily, v ktorých tvorí havnú zložku. Pokiaľ vás napĺňa ich príprava a vymýšľate s nadšením vlastné receptúry, Henessy VS si rozhodne zaslúži vašu pozornosť.

Optimálna podávacia teplota: 18-20°C

Zafarbenie: Zlatisto okrové, s medenými odleskami

Buket: Prevažuje miera suchých tónov dubu a vanilky, nasledovaná delikátnejšími tónmi lieskovcov a ľahkými bobuľovými príchuťami

Chuť: Viacvrstvová, s hojnou zamatovou textúrou. Citeľné sú drevito-ovocné tóny s ovocnými podtónmi a vanilkou

Dozvuk: Korenistý, s drevitými aj vanilkovými jemnými nuansami


Hennessy

Značka koňaku Hennessy bola založená v roku 1765 Richardom Hennessym a prvé fľaše tohto alkoholu smerovali do Írska a Veľkej Británie. Vďaka veľkej obľúbenosti sa o niekoľko desaťročí dostali aj do USA a postupne sa rozšíril do celého sveta. V.S.O.P. koňak, ktorý vznikol v 19.tom storočí, na požiadanie Juraja IV, je dodnes mierkou kvality v rámci celej značky. Svoju popularitu si získal vďaka svojmu elegantnému štýlu a konzistentne vysokej kvalite.


PôvodFrancúzsko
DruhFins Bois
Alkohol40%
VekVS
BalenieKartónik

33,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

10 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené