Koňak Martell VS 40% 0,7l

0368

Tento produkt viac nie je na skalde

25,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 25 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 25 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,25 €.


Koňak Martell VS — zbožňovaný, ľahký a skorý francúzsky koňak z destilátov zrejúcich 2-3 roky, je vyrábaný podľa nemennej receptúry už 150 rokov a zároveň je jedným z troch nápojov, ktoré sú považované za hlavnú inšpiráciu a vrchol remesla výroby koňaku.

Tento jagavo zlatý nápoj má nádherný rusavý lesk a podmanivý buket s neomylnou prítomnosťou kvetinových a ovocných tónov, zintenzívnených štipkou korenia. Plné telo a perfektne vyvážená chuť Martell VS, prežiarená výraznými tónmi ovocia a šťavy, spoločne prispievajú k slastnému pocitu z osviežujúcej a nezameniteľnej dochuti.

Martell VS si vychutnáte bez ľadu, dokonalo sa hodí do večernej spoločnosti s priateľmi. Vhodný je takisto k studeným mäsám, syrom, čokoládovým dezertom. Vďaka sviežej ovocnej chuti bude aj excelentným základom pre klasické koktaily či long drinky, v ktorých vytvorí jedinečnú kombináciu chutí, čím sa preukážu jeho netušené a nepoznané podoby.

Či už máte bližšie ku koktailovým klasikám alebo neobvyklým mixom, skúste zaexperimentovať s vašimi vlastnými receptúrami – Martell VS tak bezpochyby otvára priestor na tvorivosť bez hraníc. Máte preto výnimočnú príležitosť využiť tento časom overený koňak, ktorý sa stihol stať legendou.

Optimálna podávacia teplota: 18-20 °C

Zafarbenie: Svetlozlaté

Buket: Prevláda bohatosť ovocných tónov s chuťou hrušiek a citrusov na korenistom šafránovo-vanilkovom podklade

Chuť: Vyvážená, energická, s ovocno-orieškovými a drevito-korenistými tónmi

Dozvuk: S priemerným trvaním, mierne drevité tóny s prítomnosťou trieslovín prechádzajú do sladkých a ovocných tónov


Martell

Najstaršia spoločnosť na výrobu koňaku spomedzi veľkých podnikov. História spoločnosti Martell & Co sa začala písať v roku 1715, kedy Jean Martell založil spoločnosť s cieľom vyrábať len ten najkvalitnejší koňak. Vďaka legendárnym fľaškám ako je napríklad Martell Cordon Bleu alebo Martell Extra L’Or de si Martell presadil svoje miesto na trhu. Ročne sa predá približne až 15 miliónov litrov koňaku. Z nadčasových klasikov až po série limitovaných edícií má každý koňak od Martellu jedinečnú povahu. Objavte rôzne štýly a vychutnajte si ich jemné príchute- od čistých až po rôzne koktaily.


PôvodFrancúzsko
DruhFine Champagne
Alkohol40%
VekVS
BalenieKartónik

25,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

10 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené