Koňak Prince Hubert de Polignac Reserve Fine Champagne 40% 0,7l

0177

Tento produkt viac nie je na skalde

42,80 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 42 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 42 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,10 €.


VSOP Reserve Fine Champagne — výnimočne jedinečné spojenie rôzne zrelých koňakov z hroznových odrôd v oblasti Grande a Petit Champagne.

Koňak Prince Hubert de Polignac Reserve je oceňovaný pre svoj neodolateľný šarm, vyplývajúci zo súdržnosti bylinných a ovocných tónov buketu, prenikavého jantárového zafarbenia a lahodnej, ľahko korenistej, ovocnej sladkosti. Intenzita a elegancia, spočívajúce v absolútne dokonalej harmónii tónov, sú tými podmanivými prednosťami, ktoré mu zaisťujú večnú obľúbenosť.

Koňak Reserve si na výstavách po celom svete vyslúžil už nejedno ocenenie a čestné uznanie. Výborne sa hodí ku kvalitnej cigare, káve či zákusku. Ideálna podávacia teplota je 18-20°C.

Zafarbenie: Jantárové s medeným nádychom.

Buket: Znamenitý, ovocno-korenistý, zvýraznený florálnymi tónmi.

Chuť: Jemná, zapĺňa ústa tónmi buketu.

Dozvuk: Dlhý, korenistý a výrazný.


Polignac

Princ Hubert de Polignac je jedinečná a súčasná značka v rámci veľmi tradičnej krajiny koňaku. Bola založená v roku 1947 dedičom slávnej francúzskej šľachtickej rodiny, ktorý pretavil svoju úspešnú kariéru ministra zahraničného obchodu a šikovného diplomata do vysoko uznávaného veľvyslanca tohto uznávaného alkoholu. Koňaky značky Polignac sa neustále rozvíjajú , no zároveň rešpektujú dedičstvo princa Huberta de Polignaca. S talentovaným tímom viac ako 250-tich pestovateľov hrozna z najdôležitejších oblastí sa Polignac rýchlo stal veľmi rešpektovaným koňakovým domom.


PôvodFrancúzsko
DruhFine Champagne
Alkohol40%
VekVSOP
BalenieKartónik

42,80 €

vrátane DPH

10 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené