Likér Venchi Cuba Rhum Chocolate Cream 17% 0,7l

1533

32,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 32 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 32 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,60 €.


Venchi Cuba Rhum Chocolate Cream je čokoládovy likér  s rumom z Karibiku. Cuba Rhum, ktorý vytvoril Venchi pri príležitosti 60. výročia Cuneesi Cuba Rhum, jedného z čokoládových kultov talianskej Piedmontskej tradície.

Venchi Cuba Rhum je ľahký likér ideálny na ochutnanie po jedle, riedený v káve alebo v kokteile. Je tiež ideálny ako lahodná poleva na zmrzlinu alebo horúcu čokoládu.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
Alkohol17%
BalenieKartónik

32,00 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

23 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené