Nové Baileys Irish Cream 17% 0,7l

Likér Baileys Irish Cream 17% 0,7l

0188

14,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Baileys Original – pôsobivý írsky krémový likér, v dokonalom súlade kombinujúci čokoládu a trikrát destilovanú whisky so smotanou, vanilkou, karamelom, bylinkami a korením.

Baileys je jedným z najpopulárnejších alkoholických nápojov vôbec a právom si vyslúžil titul svetovo najobľúbenejšieho krémového likéru. Jeho delikátna chuť, vábivo hustá textúra a hrejivá sladkosť s nerušivou chuťou whisky v čokoládovo-karamelových tónoch, si získali srdcia mnohých fanúšikov na celom svete, popisujúcich Baileys ako chuť hodnú osláv, radosti a vrelého priateľského dialógu.

Baileys Original je neodolateľná v akejkoľvek podobe. Smotanová jemnosť tónov nádherne zvýrazní chuť dezertov a ovocia. Perfektne sa dopĺňa s horkosťou kávových zŕn a prírodnej čokolády. Buketu dodávajú jedinečnosť bylinky a korenie, ktoré svoj zmysel prejavia v receptúrach koktailov či zahrievajúcom grogu.

Zafarbenie: Mliečno-orieškové.

Buket: Delikátny, s tónmi čokolády, vanilky, karamelu a smotany.

Chuť: Nerušivá, hrejivá a sladká. Dokonalá súhra vanilky, smotany, whisky a čokolády.

Dozvuk: Sladký s priemerným trvaním.


Baileys

Kombináciou kvalitnej Írskej whisky a a smotanového základu vznikol v roku 1974 v Dubline lahodný likér Baileys Irish Cream, ktorý pohladí vaše chuťové poháriky. Smotana v likéri pochádza z malých rodinných fariem v Írsku, ktoré sú zárukou kvality a poctivej chuti smotany. V kombinácii so zrelou chuťou whisky pochádzajúcej z liehovarov z celého Írska, vanilkovými strukmi a kakaovými bôbmi  je chuť tohto likéru naozaj zreteľne čokoládová a zároveň jedinečná pre Baileys.


PôvodÍrsko
Alkohol17%

14,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

26 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené