Likér Bols Raspberry 17% 0,7l

0183

14,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Jedinečný holandský likér Bols Raspberry má základ v pálenke z čerstvých a zrelých malín s kvapkou citrónu.

Jeho prednosťou je šťavnatá malinová chuť a nezameniteľne sýta rubínová farba. Výrazné tóny zrelých malín dominujú buketu Bols Raspberry, hraničiac s citrusovou kyslosťou, prenášanou do vycibrenej dochuti, dodávajúc tak nápoju dômyselnú arómu.

Raspberry Bols je nápoj, ktorý možno popíjať samotný, k jedlám či snackom, prípadne ho uplatniť v množstve drinkov. Prekvapí vás, ako všestranne ho možno kombinovať s džúsmi a tonikom. Poteší tiež v podobe moderných koktailov, z ktorých za pozornosť stojí “French Martini” a “Raspberry Collins”.

Optimálna podávacia teplota: 16-20°С

Zafarbenie: Mysticky červené.

Buket: S arómou čestvých malín.

Chuť: Maliny v citrusových tónoch

Dozvuk: Prítomnosť jemnej ovocnej kyselinky


Bols

Vo svete miešania koktejlov, je Bols na poprednej priečke. Zaslúžil sa o revolúciu už v 19.tom storočí, kedy vo svojej ponuke mal vyše 300 druhov likérov a iného alkoholu. Vďaka rôznorodosti produktov, ktoré Bols ponúka, prichádza možnosť experimentovania s ingredienciami a objavovanie nových receptov na chutné na zaujímavé koktejly. Práve alkohol od značky Bols im dodá tú správnu iskru!


PôvodHolandsko
Alkohol17%

14,40 €

vrátane DPH

24 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené