Nové Bottega Gianduja 17% 0,5l

Likér Bottega Gianduja 17% 0,5l

0172

Tento produkt viac nie je na skalde

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Gianduia Bottega je taliansky čokoládový likér krásnej zamatovo hnedej farby obsahujúci harmonické prepojenie grappy Veneto s orechovým krémom. Má hladkú, mäkkú, miernu, vyváženú chuť so sladkastými čokoládovými, orechovými a vanilkovými tónmi.

Podáva sa osobitne. Výborne chutí v spojení s dezertami, ovocím a jahodami, ktoré dopĺňa svojou chuťou a čokoládovou arómou s nádychom arašidov, hrozna a cukrárskych korenín. Môže sa použiť ako súčasť koktailu.

Pokiaľ hľadáte elegantný nápoj s miernym obsahom alkoholu, tak je pre vás Liquor Bottega Gianduia to pravé.

Farba: Hnedá s krémovými odtieňmi.

Aróma: Vôňa gianduji a grapy.

Chuť: Sladká, krémová, jemná s náznakom lieskového orecha.

Dozvuk: Postupne sa vytrácajúce základné chutové zložky likéra.


Bottega

Luxusná talianska značka na výrobu likérov, vín, šumivých vín a grappy, vyrábaných za prísne stanovených podmienok. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými a prírodnými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese ho nijako nepoškodzuje. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol17%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené