Nové Bottega Gianduja 17% 0,5l

Likér Bottega Gianduja 17% 0,5l

0172

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Gianduia Bottega je taliansky čokoládový likér krásnej zamatovo hnedej farby obsahujúci harmonické prepojenie grappy Veneto s orechovým krémom. Má hladkú, mäkkú, miernu, vyváženú chuť so sladkastými čokoládovými, orechovými a vanilkovými tónmi.

Podáva sa osobitne. Výborne chutí v spojení s dezertami, ovocím a jahodami, ktoré dopĺňa svojou chuťou a čokoládovou arómou s nádychom arašidov, hrozna a cukrárskych korenín. Môže sa použiť ako súčasť koktailu.

Pokiaľ hľadáte elegantný nápoj s miernym obsahom alkoholu, tak je pre vás Liquor Bottega Gianduia to pravé.

Farba: Hnedá s krémovými odtieňmi.

Aróma: Vôňa gianduji a grapy.

Chuť: Sladká, krémová, jemná s náznakom lieskového orecha.

Dozvuk: Postupne sa vytrácajúce základné chutové zložky likéra.


Bottega

Luxusná talianska značka zaoberajúca sa výrobou likérov, vín, šumivých vín a grappy, pričom sa pri ich výrobe dodržiavajú prísne stanovené podmienky. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými, prírodnými a pravými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese využíva postupy, ktoré ho žiadnym spôsobom nepoškodzujú. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol17%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

24 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené