Likér Bottega Limoncino 30% 0,5l

0175

Tento produkt viac nie je na skalde

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Limoncino Bottega - to je taliansky, tradične silný, citrónový likér, vyrábaný z tej najlepšej grappa pálenky okolia Benátska a sicílskej citrónovej kôry. Exkluzívny alkoholický nápoj s poprednými kvalitami.

Šťavnatá chuť s výrazne priezračnou prítomnosťou citrusov s  unikátnym, žiarivo žltým zafarbením, si podmania znalcov aj milovníkov všetkého dobrého. Osviežujúca, sladkastá kyslosť je plná čírych podôb citrónov, s dochuťou kandizovaných citrusov.

Limoncino Bottega možno podávať s ľadom aj bez. Náramne sa hodí k pôvodným talianskym mäsitým jedlám a rybám. Je ako stvorený pre koktaily, no zaujímavo chutí aj v spojení s tonicom, dezertmi, ovocím a bobuľami. Ideálna podávacia teplota: 5°С

Vyskúšajte tento oslnivý nápoj. Jeho jedinečný buket a nezameniteľná chuť zrelých, šťavnatých citrónov vo vás zanechá slastný a osviežujúci pocit na dlho.

Zafarbenie: Citrónovo žlté.

Buket: S intenzívnou arómou zrelých citrónov.

Chuť: Sladká, plná a šťavnatá, po citrusoch.

Dozvuk: Minerálno-citrusový.


Bottega

Luxusná talianska značka na výrobu likérov, vín, šumivých vín a grappy, vyrábaných za prísne stanovených podmienok. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými a prírodnými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese ho nijako nepoškodzuje. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol30%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené