Nové Bottega Limoncino 30% 0,5l

Likér Bottega Limoncino 30% 0,5l

0175

Tento produkt viac nie je na skalde

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Limoncino Bottega - to je taliansky, tradične silný, citrónový likér, vyrábaný z tej najlepšej grappa pálenky okolia Benátska a sicílskej citrónovej kôry. Exkluzívny alkoholický nápoj s poprednými kvalitami.

Šťavnatá chuť s výrazne priezračnou prítomnosťou citrusov s  unikátnym, žiarivo žltým zafarbením, si podmania znalcov aj milovníkov všetkého dobrého. Osviežujúca, sladkastá kyslosť je plná čírych podôb citrónov, s dochuťou kandizovaných citrusov.

Limoncino Bottega možno podávať s ľadom aj bez. Náramne sa hodí k pôvodným talianskym mäsitým jedlám a rybám. Je ako stvorený pre koktaily, no zaujímavo chutí aj v spojení s tonicom, dezertmi, ovocím a bobuľami. Ideálna podávacia teplota: 5°С

Vyskúšajte tento oslnivý nápoj. Jeho jedinečný buket a nezameniteľná chuť zrelých, šťavnatých citrónov vo vás zanechá slastný a osviežujúci pocit na dlho.

Zafarbenie: Citrónovo žlté.

Buket: S intenzívnou arómou zrelých citrónov.

Chuť: Sladká, plná a šťavnatá, po citrusoch.

Dozvuk: Minerálno-citrusový.


Bottega

Luxusná talianska značka zaoberajúca sa výrobou likérov, vín, šumivých vín a grappy, pričom sa pri ich výrobe dodržiavajú prísne stanovené podmienky. V nápojoch sa snúbi kvalita s jednoduchými, prírodnými a pravými chuťami. Spoločnosť Bottega si dáva záležať aj na vzhľade, ktorý je u všetkých jej výrobkov elegantný a oku lahodiaci.

V neposlednom rade, sa Bottega zaujíma o životné prostredie a pri svojom výrobnom procese využíva postupy, ktoré ho žiadnym spôsobom nepoškodzujú. Všetky tieto faktory vplývajú na to, že výsledkom sú delikátne nápoje, ktoré je možné nájsť na pultoch predajní po celom svete.


PôvodTaliansko
Alkohol30%

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

24 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené